MapaMap stawia na turystykę

2009-12-10 8:49

MapaMap to jeden z najpopularniejszych w Polsce systemów do nawigacji satelitarnej i map do nawigacji, przeznaczonych dla przenośnych urządzeń GPS oraz smartphonów. Najnowsza wersja 6.3, która właśnie weszła na rynek, bardzo mocno stawia na turystykę.

Zupełnie nową funkcjonalnością, jaką zyskali użytkownicy nawigacji, jest dostęp do ponad 12 tys. km ścieżek rowerowych i ponad 17 tys. km szlaków turystycznych. Przy włączonym trybie "pieszym" MapaMap 6.3 oferuje możliwość nawigowania po szlakach i ścieżkach dla niezmotoryzowanych.

Bardzo użyteczną nowością jest także umieszczenie w MapieMap 6.3 rozszerzonej bazy noclegowej - ponad 18 tys. hoteli, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów, kwater, a także centrów SPA&Wellness. Uwzględnienie tak dużej liczby obiektów w systemie nawigacyjnym firmy IMAGIS to efekt bliskiej współpracy z serwisem eholiday.pl.

Najnowsza odsłona nawigacji MapaMap wprowadza także dodatkowe funkcje i nowe, uaktualnione mapy. MapaMap 6.3 zawiera najnowsze cyfrowe mapy Polski, których zbieranie zakończono pod koniec października 2009. W danych jest nawet nowo otwarty (28 październik 2009) odcinek autostrady A4 Kraków - Szarów.

Najnowsza MapaMap 6.3, tak jak jej poprzednia wersja, dba także o bezpieczeństwo swojego użytkownika umożliwiając mu włączenie funkcji ostrzegania przed przejazdami kolejowymi oraz innymi niebezpiecznymi miejscami takimi jak "czarne punkty" czy miejsca ustawiania fotoradarów.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze