Męski przedmiot pożądania

2008-04-10 14:51

Notebook Toughbook CF-30 marki Panasonic został uhonorowany statuetką „Męska Rzecz 2007” w kategorii Gadżet i Elektronika w plebiscycie organizowanym przez telewizję TVN Turbo

Notebook jest urządzeniem klasy Full Ruggedized (wysokowytrzymałe). Ochronę ekranu i wszystkich podzespołów stanowi obudowa wykonana ze specjalnego stopu magnezu. Dodatkowo, dysk twardy jest otoczony ochronną pianką i zamknięty w aluminiowej „klatce”. Dzięki temu nie tylko uderzenia, wibracje i wstrząsy, ale nawet upadek z wysokości do 90 cm nie szkodzą Toughbookowi.

CF–30 jest również odporny na ekstremalne warunki atmosferyczne, np. niską temperaturę (w zakresie: od -20 do +60°C) i wysoką wilgotność otoczenia (do 90 proc.). Specjalne uszczelnienie zapobiega wnikaniu do wnętrza obudowy pyłu, kurzu i wody. Jasność ekranu, wynosząca 1000 candeli, zapewnia doskonałą czytelność przy zmiennym kącie patrzenia nawet przy bezpośrednim nasłonecznieniu, nie powodując uciążliwych refleksów i odbić światła.

Dotykowy ekran 13,3” umożliwia wygodne korzystanie z notebooka bez użycia myszki. Dzięki technologii mobilnej Intel Centrino CF–30 może pracować na standardowej baterii nawet do 8 godzin. Optymalne przesyłanie danych w sieci WLAN zapewnia antena Diversity, zintegrowana w obudowie wyświetlacza.

Męska Rzecz to plebiscyt, w którym jurorzy wspólnie z widzami TVN Turbo wyłonili najbardziej męskie produkty 2007 roku. To jedyne w swoim rodzaju wybory, w których sami mężczyźni oceniali, co zasługuje na miano przedmiotu ich pożądania. Nagrody główne w poszczególnych kategoriach przyznano w oparciu o ocenę jury, które brało pod uwagę design, innowacyjność poszczególnych rozwiązań oraz ich wartość praktyczną, a także na podstawie liczby głosów oddanych przez telewidzów.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze