Moc i głębia ukryta w przenośnym głośniku Huawei Sound Joy

2021-12-23 6:21
Huawei Sound Joy
Autor: materiały prasowe Huawei Sound Joy

Po niezwykłych doświadczeniach ze stacjonarnym głośnikiem Huawei Sound X, zapowiedź nowego i bezprzewodowego modelu zelektryzowała miłośników nowinek technologicznych. Charakterystyczny kształt walca kojarzy się z produktami marek JBL czy Sony, ale Huawei nie zasypuje gruszek w popiele i z przytupem wchodzi w nowy segment produktowy.

Sound Joy to pierwszy przenośny głośnik Huawei zaprojektowany we współpracy z firmą Devialet, jednym z najbardziej cenionych na świecie producentów sprzętu audio. Urządzenie wykorzystuje innowacyjną technologię Speaker Active Matching (SAM®), co sprawia, że dźwięk jest czysty, głęboki i bardziej szczegółowy. Huawei Sound Joy oferuje trzy tryby dźwięku. Hi-Fi, Voice oraz Devialet SPACE. Producent wyposażył też Sound Joy w trzy mikrofony. Za ich pomocą możemy prowadzić rozmowy.

EKG 2021. Koniec wydawania fortuny na sprzęt gamingowy?! Ryszard Hordyński o rozwoju sieci 5G

Mocnym atutem urządzenia jest bateria o pojemności 8800 mAh, co pozwala mu działać nawet do 26 godzin bez przerwy, a dzięki funkcji szybkiego ładowania, pełne naładowanie baterii zajmuje ok. 3 godziny. Żeby zapewnić sobie co najmniej godzinę odtwarzania muzyki, wystarczy już 10 minut ładowania.  

Głośnik jest poręczny – mierzy 202 mm i waży 680 g – co czyni go idealnym urządzeniem zarówno do aktywności na zewnątrz, jak i do użytku domowego. Wykonany z wysokiej jakości tworzyw. Na obu końcach obudowy mamy membrany poruszające się w rytm muzyki, z logo Devialet. Zapewnia też odpowiednią przepuszczalność dźwięku przy zachowaniu wysokiego stopnia ochrony przed wodą i pyłem (IP67).

Sparowanie NFC z innymi urządzeniami Huawei jest bardzo intuicyjne. Sound Joy bez problemu można też połączyć za pomocą bluetooth ze smartfonami innych marek. Świetnie wykonany, wytrzymały, efektownie wyglądający, funkcjonalny no i co najważniejsze – bardzo dobrze grający. Cena 549 zł wydaje się w pełni uzasadniona.

Sonda
Czy korzystasz ze smartwatcha?

Dane techniczne: 

  • wymiary 202 x 73mm, masa ok 680 gramów, wodoszczelna obudowa zgodna z normą IP67,
  • temperatura pracy od 0 do 45 stopni Celsjusza, temperatura przechowywania od -20 do 70 stopni,
  • pasmo przenoszenia 50 – 20 000 Hz (-10dB),
  • głośnik pełnozakresowy 50 x 75mm o mocy 20W, głośnik wysokotonowy 19mm o mocy 10W, 2 membrany pasywne,
  • trzy mikrofony,
  • NFC, czujnik grawitacyjny,
  • obsługa kodeków AAC, SBC,
  • łączność Bleutooth 5.2, NFC,
  • akumulator o pojemnośći 8800 mAh, ładowanie z maksymalną mocą 40W,
  • cena: 549 zł.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze