Niewidzialne kino

2008-04-10 14:31

Nowe modele BRAVIA Theatre RHT-G900 i G1500 to kompletne zestawy głośników do reprodukcji 5.1 kanałów dźwięku przestrzennego. Ale bogaty, kinowy dźwięk to nie jedyna ich zaleta. Wszystkie elementy wzmacniacza i głośniki są ukryte w eleganckiej szafce

Wystarczy ustawić telewizor na szafce, umieścić otwarzacz DVD na przeznaczonych do tego półeczkach i cieszyć się doświadczeniami kina domowego.

Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w łącze Digital Media Port, za pomocą którego do zestawu można też podłączyć przenośmy odtwarzacz mp3. Całością steruje się za pomocą jednego pilota.

Zestaw Bravia Theatre RHT-G900 powstał na bazie modelu RHT-G800, który zdobył nagrodę iF Design za najlepsze wzornictwo. RHT-G900 wygląda jak stylowa podstawka - ma czarna okleinę i szklany blat.

System Bravia Sync umożliwia sterowanie całym zestawem - odtwarzaczem DVD lub Blue-ray, telewizorem i zestawem głośnikowym za pomocą jednego pilota.

Projektanci zadbali też o komfort sąsiadów. Subwoofer jest skonstruowany w taki sposób, by reprodukować potężne, głębokie basy, które nie rozchodzą się przez ściany i sufit. Można też włączyć "tryb nocny", w którym dialogi słychać z odpowiednim natężeniem, a basy są nieco wyciszone.

Zestaw jest także wyposażony w 11 trybów pól dźwiękowych i tuner FM. Zaprojektowano go do współpracy z telewizorami Bravia o przekątnej od 40 do 46 cali.

 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze