Niewielki na zewnątrz, ogromny wewnątrz

2009-12-11 9:19

Verbatim wprowadza na rynek przenośny dysk twardy o pojemności 250 GB zamknięty w stylowej, 1,8 calowej obudowie z czarnego aluminium. Niewielkie wymiary zewnętrzne pozwalają swobodnie nosić urządzenie w kieszeni.

Każdy, kto regularnie przenosi duże ilości danych, szuka rozwiązań niezawodnych i wygodnych w codziennym użytkowaniu. Dzięki rozmiarom odpowiadającym wielkości dłoni, wadze wynoszącej zaledwie 85 g i solidnej obudowie z czarnego aluminium, dysk Pocket Drive firmy Verbatim idealnie spełnia te założenia.

Oprócz eleganckiego wyglądu i dużej pojemności, pomimo niewielkich rozmiarów zewnętrznych, Pocket Drive oferuje także preinstalowane oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji danych.

Program Dmailer z funkcją szyfrowania danych jest odpowiedzialny za tworzeni kopii zapasowych, podczas gdy Verbatim Sync umożliwia łatwą wymianę danych pomiędzy np. komputerem domowym a dyskiem zewnętrznym. Sync współpracuje z plikami wszystkich typów i zapewnia synchronizację skrzynek poczty elektronicznej oraz takich szczegółów, jak zapisywane w przeglądarce ulubione strony internetowe.

Dysk Pocket Drive jest zgodny z systemami Windows 7, Vista i XP. Transfer danych sygnalizuje zapalająca się na przedniej ściance dysku niebieska dioda LED.

Pocket Drive jest dostępny w sklepach w cenie 565 zł (sugerowana cena detaliczna):
Pojemność: 250 GB
Wymiary: 90 x 64 x 14 mm
Masa: 85 g
Oprogramowanie do synchronizacji danych Sync
Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych Dmailer
Czarny, ściągany sznurkiem futerał

Najnowsze