Nowe, kolorowe Nokie

2009-12-02 17:01

Nokia zaprezentowała dwa rozsuwane telefony z łącznością 3G - Nokia 6700 slide i Nokia 7230. Modele te, dostępne w świeżych i modnych kolorach, przeznaczone są dla użytkowników ceniących styl. Zoptymalizowane pod kątem funkcji towarzyskich oraz udostępniania multimediów znajomym, wyróżniają się również świetnymi funkcjami fotograficznymi.

Nokia 6700 slide — dla miłośników zdjęć

Nokia 6700 slide, dostępna w sześciu mocnych kolorach - różowym, czerwonym, niebieskim, aluminiowym, limonkowym i fioletowym - z pewnością przyciągnie wzrok. Charakteryzuje ją nowoczesne wzornictwo i aluminiowe wykończenie, a dzięki niewielkim rozmiarom świetnie leży w dłoni i doskonale mieści się w kieszeni czy damskiej torebce.

Rozsuwana Nokia 6700 slide łączy zaawansowane funkcje z prostotą użytkowania. Wyposażona jest w aparat fotograficzny 5 MPix z optyką marki Carl Zeiss, który doskonale nadaje się do uwieczniania ważnych chwil i dzielenia się nimi na bieżąco. Zdjęcia można edytować bezpośrednio w urządzeniu i wysyłać je do Internetu bezpośrednio z menu aparatu. Dzięki łączności 3G użytkownik ma również szybki dostęp do ulubionych społeczności internetowych.

Nokia 7230 — cała gama kolorów i funkcji

Poręczna, rozsuwana konstrukcja telefonu Nokia 7230, kolorowy wygląd i solidny zestaw funkcji to bardzo korzystna oferta w stosunku do ceny.

Użytkownicy tego modelu mogą uwiecznić ważne chwile i dzielić się nimi z rodziną i znajomymi korzystając z aparatu 3,2 MPix, dużego wyświetlacza 2,4" oraz szybkiej łączności 3G. Do ich dyspozycji jest również szybki dostęp do poczty e-mail, czatu i serwisów społecznościowych. O nieodebranych połączeniach i wiadomościach informuje subtelne podświetlenie telefonu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze