Nowy chiński rok. Z okazji roku Szczura Huawei szykuje niespodziankę dla klientów

2020-01-25 0:58 ŁT
NOWY ROK CHINY
Autor: East News NOWY ROK CHINY

Huawei przygotował atrakcyjną ofertę w swoim sklepie internetowym z okazji Chińskiego Nowego Roku. Każdy, kto między 24 a 26 stycznia zrobi zakupy na huawei.pl, otrzyma kupon rabatowy na kolejne zakupy. Wartość kuponu może wynieść nawet 800 zł, ale jego ostateczna wysokość będzie zależna od wartości zamówienia. Warunkiem jest, by minimalne zamówienie przekroczyło kwotę 199 zł - czytamy w komunikacie prasowym.

Jak przekonuje chiński producent technologiczny, aby wziąć udział w promocji z okazji Chińskiego Nowego Roku, wystarczy wejść na stronę sklepu Huawei i kupić wybrany produkt lub produkty. Warunkiem jest, aby końcowa wartość koszyka przekraczała 199 zł. Wartość kodu rabatowego zależna będzie od wysokości zamówienia – maksymalnie może wynieść nawet 800 zł w postaci vouchera do wykorzystania podczas kolejnych zakupów na huawei.pl. Kod rabatowy zostanie przesłany na adres e-mail kupującego w ciągu 15 dni od dokonania zakupu i będzie ważny przez 30 dni od momentu jego otrzymania.

ZOBACZ TEŻ: Huawei wprowadza MateBook D 14 i MateBook D 15. Nowe wersje popularnych laptopów [ZDJĘCIA]

Przykładowo, przy zakupie najnowszego smartfona Huawei Mate 30 Pro za 4299 zł, wartość kodu rabatowego na kolejne zakupy wyniesie 800 zł. Natomiast nabywca słuchawek Huawei FreeBuds 3, kosztujących 699 zł, otrzyma kupon o wartości 100 zł. Promocja potrwa od 24 stycznia do 26 stycznia, a każda osoba biorąca w niej udział może otrzymać tylko jeden kupon rabatowy. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i voucherami - czytamy w komunikacie prasowym.