Odtwarzacz dla najmłodszych

2009-12-02 16:10

Vedia właśnie skończyła 2 lata. Z tej okazji wprowadzi na rynek Polski niezwykły odtwarzacz MP3, który powinien spodobać się zarówno starszym, jak i młodszym klientom. Odtwarzacz jest w kształcie króliczki Miffy - bohatera ponad 100 książek holenderskiego pisarza i artysty Dick Bruna.

Miffy to międzynarodowa marka. Oprócz książeczki z bajkami są filmy animowane, programy edukacyjne, kolekcje ubrań, czekoladki i wiele, wiele innych gadżetów. Obecnie na rynek Polski Vedia wprowadza unikalny zestaw odtwarzacza MP3.

Odtwarzacz charakteryzuje niezwykła stylistyka i jakość wykonania każdego elementu odtwarzacza, jak i akcesoriów. Nawet kabel USB posiada tłoczenia z króliczkiem.

Obsługa tego odtwarzacza jest prosta i intuicyjna dla osoby dorosłej i dla dziecka. Odtwarzacz radzi sobie z muzyką w MP3 i WMA - czyli najpopularniejszych obecnie formatach.

W zestawie znajdują się słuchawki dokanałowe ze smyczą. Dzięki temu dostęp do odtwarzacza jest zawsze łatwy. Tym samym odtwarzacz staje się ciekawym dodatkiem do ubioru. Aby pasował jeszcze bardziej, Miffy posiada dwie wymienne bluzeczki: jedną w kolorze pomarańczowym, drugą niebieską. Jako opcję, w późniejszym terminie, będzie można kupić zestaw 4 różnokolorowych bluzeczek.

Stacja dokująca to łąka wraz z domkiem Miffy. Ale jej unikalny wygląd to nie wszystko. Pozwala ona na komunikację z komputerem poprzez port USB. Posiada także wbudowane głośniki o mocy 1W każdy z własnym zasilaniem. W ciągu dnia muzyki możemy słuchać na słuchawkach z odtwarzacza, wieczorem ze stacji dokującej z wbudowanych głośników - rozwiązanie proste i wygodne.

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze