Odwiedź wioskę Świętego Mikołaja! Świąteczna oferta od Google Polska

2018-12-16 17:47
mikołaj
Autor: East News / Wojciech Strozyk/REPORTER

Święta Bożego Narodzenia za pasem! To już 15-sty rok istnienia Wioski Świętego Mikołaja, interaktywnego świątecznego centrum rozrywki, w którym oczekiwanie na wymarzone prezenty można umilać sobie grając w gry, ucząc się programowania, szkoląc swoje umiejętności językowe czy tworząc oryginalne dzieła sztuki. Sprawdź, jakie atrakcje tym razem przygotowało Google Polska. 

Elf bardzo osobisty
Z naszym Kreatorem Elfów możesz stworzyć od stóp do głów swojego osobistego pomocnika Mikołaja. Będziesz wtedy mógł mieć pewność, że jest on gotowy na wszystkie huczne imprezy świąteczne, które będą się w tym roku odbywać na Biegunie Północnym. Wybierz strój, dodatki, fryzurę, a nawet rodzaj i kolor zarostu, aby dodać jak najwięcej uroku swojemu małemu przyjacielowi.

Jeszcze lepszy sposób na podążanie za Mikołajem
Jedną z najtrudniejszych rzeczy w byciu żoną Mikołaja jest to, że zawsze zapomina dać mi znać, gdzie aktualnie jest. W tym roku poprosiłam o pomoc naszą elitarną drużynę kartografów, która sprawi, że gdy tylko wyruszy z Bieguna Północnego, wszyscy będziemy mogli dokładnie śledzić jego ruchy. W dniach poprzedzających Święta Bożego Narodzenia Mikołaj udostępni Ci swoją lokalizację w Mapach Google, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć jak przemieszcza się po mapie. Dołącz do niego tam lub poprzez naszą specjalną stronę Trasa Świętego Mikołaja już 24 grudnia. Nie możesz przegapić tej wizyty - zachęca Google Polska.

ZAGRAJ TUTAJ!

Gwiazdka o wymiarze globalnym
Na słonecznych plażach czy w towarzystwie śnieżnych zamieci - teraz możesz sprawdzić, jak swoje święta spędzają ludzie na całym świecie. Zobacz bożonarodzeniowe zdjęcia udostępniane przez Lokalnych przewodników i sprawdź swoją wiedzę na temat świątecznych tradycji z różnych zakątków globu za pomocą okolicznościowego quizu opartego na Google Earth i Street View. Ciekawi Cię, jak powiedzieć "Wesołych Świąt" lub "Szczęśliwego Nowego Roku" w innych językach? Sprawdź naszą grę Tłumaczenia, aby przenieść swoje umiejętności językowe w nowe rejony.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze