OnePlus

i

Autor: Shutterstock OnePlus

Smartfony

OnePlus jeszcze w tym roku wprowadzi na rynek swój pierwszy składany smartfon

2023-03-01 11:41

Przedstawiciele OnePlus, globalnej marki technologicznej, ogłosili wprowadzenie na rynek składanego smartfona w drugiej połowie 2023 roku. Informację tę przekazano podczas panelu dyskusyjnego „From Fast & Smooth to Beyond”, zorganizowanego przez OnePlus na targach MWC w Barcelonie.

– Pierwszy składany smartfon z logo OnePlus cechować się będzie niezwykłą szybkością i płynnością działania. Chcemy stworzyć produkt, który pomimo swojej składanej formy, nie będzie ustępował pod żadnym aspektem. Krótko mówiąc, na rynku pojawi się urządzenie, które zapewni użytkownikom niezrównane doświadczenia i będzie konkurowało z najlepszymi składakami w branży – podkreślił na evencie Kinder Liu, prezes i COO w OnePlus.OnePlus rozpoczął swoją działalność w 2013 roku. Od samego początku tworzy produkty, które dla użytkowników stały się synonimem szybkości i płynności działania. Marka niedawno zaprezentowała swojego najnowszego flagowego smartfona OnePlus 11 5G. Jest pierwszym urządzeniem OnePlus, którego użytkownicy otrzymają cztery główne aktualizacje systemu OxygenOS oraz pięcioletnie wsparcie w kwestii aktualizacji zabezpieczeń. To zupełnie nowy wymiar w tym obszarze – obecnie standardem jest aktualizowanie urządzeń przez dwa lata, a w rzadkich przypadkach, przez cztery lata po premierze.

Podczas panelu dyskusyjnego „From Fast & Smooth to Beyond” OnePlus podzielił się również swoim podejściem do zapewniania najlepszych w branży szybkich i płynnych wrażeń użytkowników. Według firmy kluczem jest potężny sprzęt ze świetnym oprogramowaniem, które należy precyzyjnie dostroić, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości zastosowanych technologii.

Całość powinna być wzmocniona przez algorytmy na poziomie chipsetu. Przedstawiciele firmy podkreślali również, że społeczność OnePlus (a jest to jedna z największych tego typu grup na świecie) stale dzieli się swoimi doświadczeniami, co ma kluczowe znaczenie dla doskonalenia oferty marki.

Przedstawiciele OnePlus zaprezentowali też plan rozbudowania ekosystemu w ciągu najbliższych 3-5 lat, aby wzmocnić szybkość i płynność działania również w innych kategoriach urządzeń. Stworzenie takiego ekosystemu pozwoli zapewnić sprawną komunikację między różnymi urządzeniami OnePlus – smartfonami, tabletami, urządzenia wearables, telewizorami i innymi elementami IoT.W najbliższych miesiącach zostaną opublikowane dalsze informacje o składanym smartfonie OnePlus.

Pieniądze to nie wszystko Paweł Szrot
Sonda
Jak często wymieniasz smartfona na nowy model?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze