OnePlus 12

i

Autor: Materiały prasowe

10 lat idei „Never Settle”

OnePlus świętuje dekadę działalności wyjątkowym wydaniem OnePlus 12

2023-12-01 11:02

Marka OnePlus świętuje dziesięciolecie swojego istnienia. Przez dekadę udało jej się stworzyć nie tylko wyjątkowe produkty, ale także zbudować silną Społeczność. By pokazać, jak ważna dla OnePlus jest więź z fanami, najnowszy model flagowego smartfona OnePlus 12 zostanie wydany w specjalnym opakowaniu.

Premiera OnePlus 12 na dziesięciolecie firmy

Pete Lau, założyciel firmy OnePlus, zabrał głos na forum Społeczności marki, aby podzielić się swoimi refleksjami na temat tej niezwykłej dekady działalności. - Od samego początku OnePlus kierował się hasłem „Never Settle”, co w praktyce oznaczało redefiniowanie oczekiwań użytkowników. Dzięki temu udało się tworzyć przełomowe dla marki smartfony, takie jak pierwszy, głośny debiut OnePlus One czy świetnie przyjęty w 2023 r. OnePlus 11. Każda innowacja, począwszy od stworzenia płynnego i intuicyjnego systemu operacyjnego, poprzez pionierską technologię czytnika linii papilarnych, ładowanie SuperVOOC, współpracę z Hasselblad, aż po platformę optymalizacji wydajności Trinity Engine, przesuwała granice tego, czego użytkownicy powinni oczekiwać od swoich urządzeń.

W tym roku marka OnePlus ponownie udowodniła, że nie boi się nowych wyzwań i wprowadziła na rynek OnePlus Open. Urządzenie niemal natychmiast stało się bardzo silną konkurencją wśród składanych smartfonów, wyprzedając się przedpremierowo w ciągu zaledwie tygodnia na wszystkich rynkach! Ponadto OnePlus Open ustanowił w Europie rekordową liczbę subskrybentów powiadomień o dostępności dowolnego urządzenia OnePlus w ciągu ostatnich 2 lat na stronie oneplus.com. Pozytywne recenzje i rewelacyjne wskaźniki sprzedaży podkreślają ogromne zainteresowanie OnePlus Open, zarówno wśród Społeczności marki (która przez ostatnie dziesięć lat nawiązała z nią głęboką więź), jak i wśród jej fanów.

Pete Lau podzielił się również informacją, że zgodnie z danymi firmy światowa sprzedaż urządzeń OnePlus w 2023 roku odnotowała wzrost aż o 59% w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku.

W przyszłości OnePlus chce się skupić na doskonaleniu swoich produktów, poprzez oferowanie jeszcze bardziej płynnego i szybkiego działania swoich urządzeń, rozwijaniu technologii odpowiedzialnych za aparat oraz na optymalizacji oprogramowania pod kątem sztucznej inteligencji. Marka zdaje sobie również sprawę, że jej wpływ wykracza daleko poza obszar technologii i dotyka także kwestii społecznych, różnorodności i zrównoważonego rozwoju. OnePlus aktywnie dąży do ekologicznej i niskoemisyjnej produkcji, dbając jednocześnie o trwałość sprzętu i oprogramowania w celu ograniczenia odpadów elektronicznych i promowania praktyk zrównoważonego konsumpcjonizmu. Społeczność, która od początku była inspiracją marki, nadal pozostanie główną siłą napędzająca OnePlus do podejmowania kolejnych wyzwań.

Z okazji dekady swojego istnienia, na użytkowników OnePlus będą czekały wyjątkowe niespodzianki. Krótki film, który pokazuje wspólną, dziesięcioletnią podróż oraz ducha "Never Settle”, zostanie opublikowany 15 grudnia.

Z okazji swojego dziesięciolecia, OnePlus niedawno zaktualizował także swój program "Power of Community", w ramach którego Społeczność ma istotny głos we wspólnym tworzeniu i ulepszaniu urządzeń marki. Od 9 do 15 grudnia OnePlus będzie codziennie prezentować nowe produkty, które powstały przy udziale Społeczności. Z ponad 50,2 milionami zarejestrowanych członków, marka może poszczycić się jedną z największych globalnych społeczności technologicznych.

Pete Lau ujawnił także, że OnePlus 12 zostanie wydany w specjalnym pudełku z nadrukowaną na nim listą podziękowań. To gest wdzięczności dla kluczowych członków Społeczności, którzy odegrali istotną rolę w dziesięcioletniej podróży OnePlus.

Pieniądze to nie wszystko - Marek Zuber

QUIZ PRL. Mikołajki w PRL-u. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz 6 grudnia i szkolne zwyczaje mikołajkowe

Pytanie 1 z 10
Najwiekszym wstydem było dostać przy wszystkich na Mikołajki:
Quiz o Mikołajkach w PRL
Najnowsze