OnePlus

i

Autor: Shutterstock OnePlus

Smartfony

OnePlus ujawnia datę kolejnej premiery produktów z serii Nord

2023-03-23 5:26

OnePlus potwierdził datę kolejnej premiery, która odbędzie się już 4 kwietnia. Marka zaprezentuje dwa nowe produkty z serii Nord: smartfon OnePlus Nord CE 3 Lite 5G i słuchawki OnePlus Nord Buds 2. Event premierowy będzie można obejrzeć online na kanale marki OnePlus na platformie Youtube o godz. 15:30.

OnePlus Nord CE 3 Lite 5G łączy w sobie szybkie i płynne działanie, z którego słyną urządzenia OnePlus, z wyróżniającym się z tłumu designem, odzwierciedlonym w nowym, świeżym kolorze Pastel Lime i prostą, ale oryginalną wyspą aparatów. W OnePlus Nord CE 3 Lite 5G marka dopracowała wszystkie najważniejsze funkcje względem poprzedników tej serii, zachowując przy tym przystępną cenę.Event premierowy „Larger than life – A OnePlus Nord Launch Event” będzie można obejrzeć online na kanale marki OnePlus na platformie Youtube, 4 kwietnia o godzinie 15:30.

O firmie OnePlus

OnePlus to globalna marka technologii mobilnych, która rzuca wyzwanie konwencjonalnym koncepcjom technologii. W myśl zasady "Never Settle" firma OnePlus tworzy znakomicie zaprojektowane urządzenia o najwyższej jakości wykonania i wysokiej wydajności sprzętowej. OnePlus podtrzymuje silne więzi oraz rozwija się razem ze swoją społecznością użytkowników i fanów.

Tańczące z promocjami 16-03-2023
Sonda
Jak często wymieniasz smartfona na nowy model?
Najnowsze