OPPO Find N2 Flip premiera

i

Autor: Materiały prasowe OPPO Find N2 Flip premiera

Promocje technologiczne

OPPO kontynuuje promocję cashback. Czek 500 zł do ręki po zakupie smartfona OPPO Find N2 Flip

2023-09-12 15:19

Ruszyła najnowsza promocja cashback dotycząca składanego smartfona OPPO Find N2 Flip, który został wyposażony w zaplecze fotograficzne przygotowane z marką Hasselblad. Decydując się na jego zakup do 1 października br., klienci otrzymają czek BLIK o wartości 500 zł. Oferta obowiązuje w wybranych sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

OPPO kontynuuje promocję cashback, w której, kupując, tym razem, smartfon OPPO Find N2 Flip, otrzymamy czek BLIK o wartości 500 zł do wypłaty w bankomacie. Z oferty można skorzystać do 1 października br. do końca dnia, odwiedzając sklepy internetowe i partnerskie sieci detaliczne OPPO tj. Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, X-kom, Komputronik oraz Neonet.

Aby wziąć udział w promocji, przy zakupie smartfona OPPO Find N2 Flip należy zachować dowód zakupu. Następnie trzeba aktywować telefon i zarejestrować się na stronie internetowej: www.promocje-oppo.pl.

W końcowym etapie, do 15 października br., konieczne jest zarejestrowanie produktu na tej stronie, podając szczegółowe dane z paragonu lub faktury oraz pudełka smartfona.

Składany smartfon OPPO Find N2 Flip

OPPO Find N2 Flip to pierwszy smartfon marki OPPO, który ma prawie idealnie gładki, pionowo składany ekran. Łączy w sobie również najbardziej pojemną i długodziałającą baterię, topowe podzespoły oraz zaplecze fotograficzne stworzone we współpracy z marką Hasselblad. Smartfon dostępny jest w dwóch kolorach: Gwiezdny Czarny (Astral Black) i Księżycowy Fiolet (Moonlit Purple). OPPO Find N2 Flip został również oficjalnym smartfonem rozgrywek UEFA Ligi Mistrzów 2022/23. Więcej można przeczytać tutaj.Trwa promocja cashback z serią OPPO Reno10 5GRównież do 1 października br. można skorzystać z oferty, w której przy zakupie wybranego smartfona z serii OPPO Reno10 5G klienci otrzymają czek BLIK o wartości 500 zł. Więcej można przeczytać tutaj.

Pieniądze to nie wszystko. Extra. Rozmowa z Radosławem Kwietniem. BGK.

QUIZ PRL: Tych cudeniek z PRL-u już nie ma. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 9
Najpopoularniejszy elektryczny „ogrzewacz do pomieszczeń firmy „Farel” zwany Farelką, był:
Najnowsze

Materiał sponsorowany