Porachunki Osobiste - nowe

i

Autor: Shutterstock & Super Express Porachunki Osobiste - nowe

Drożyzna w Polsce

Oszczędzaj na zakupach dzięki CashBack. Jak dostać zwrot Cashbacku?

2022-09-19 17:31

Zakupy to nieodzowna część naszego życia. Większe lub mniejsze robimy prawie każdego dnia. Coraz częściej też wybieramy zakupy przez Internet, by zaoszczędzić czas i pieniądze. Najwięcej zyskujemy, wybierając najkorzystniejszą ofertę cenową. Jednak to nie jest jedyny sposób oszczędzania na zakupach Internetowych. Z pomocą przychodzą nam tu programy cashbackowe, dzięki którym otrzymujemy zwrot części wydanych pieniędzy. Poznaj z nami fenomen oszczędzania na zakupach w sieci i nie tylko.

Co to jest Cashback i na czym polega?

Cashback w dosłownym tłumaczeniu oznacza „zwrot gotówki”, czyli część tego co wydasz, wraca do Ciebie. Zajmują się tym specjalne portale, które oferują zwroty części wydanej kwoty za zakupy online. Jak to jest możliwe? Portale te oferują Ci  uczestnictwo w programie partnerskim, za pomocą którego kupisz dane dobra w wybranych sklepach. Za zakupy serwisy dostają prowizję, którą w późniejszym czasie dzielą się z Tobą w postaci zwrotu.

Jak dostać zwrot Cashbacku?

Jeżeli chcesz uzyskać zwrot w ramach Cashbacku, musisz:

 • Zarejestrować się w jednym z portali oferujących tego typu usługę.
 • Znaleźć sklep, który współpracuje z danym portalem i dokonać w nim zakupu, zgodnie z instrukcją na portalu cashback (np. wejście do sklepu ze specjalnego linku).
 • Za zrobione zakupy portal dostaje prowizję, którą dzieli się z klientem. 
 • Po zaakceptowaniu zwrotu oraz zgromadzeniu konkretnej kwoty (wszystko zależy od portalu), zaoszczędzone środki zostaną przekazane na konto bankowe klienta.
 • Zapoznaj się z regulaminem portalu cashbackowego, tam znajdziesz szczegółową instrukcję jak taki zwrot się realizuje.
 • Możemy również zyskać dodatkowe środki, za polecenie danego portalu innym internautom.
Pieniądze to nie wszystko Sławomir Dudek FOR

Ile można zaoszczędzić na Cashbacku?

Wszystko zależy od tego jak wielkie zakupy będziesz robić za pomocą danego portalu oferującego Cashback. Najczęściej portale te zwracają od 1 do 20 proc. wydanej kwoty. Należy jednak mieć na uwadze, że nie zawsze portale Cashbackowe mają najtańszą ofertę na rynku. Może się okazać, że zakupy w konkurencyjnym sklepie przyniosą Ci większe oszczędności niż te realizowane w ramach portalu. Dlatego jeżeli faktycznie chcesz zaoszczędzić, zanim podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie, musisz prześledzić wszystkie oferty cenowe i wybrać tą najkorzystniejszą.

Czy Cashback jest bezpieczny?

Portale Cashbackowe współpracują ze znanymi markami. Mają w swojej ofercie wiele dużych sklepów z różnych branż. Cashback jest ofertą, w której zyskują wszystkie strony. Klient jest zadowolony, bo oszczędza pieniądze dzięki zwrotom otrzymywanym za swoje zakupy realizowane za pomocą portalu Cashbackowego. Portal otrzymuje prowizję ze sklepu, w którym dokonano transakcji. Sklep może wypłacić prowizję, bo zaoszczędził na reklamie, ale dzięki współpracy zyskał nowych, lojalnych klientów. Dzięki temu każda ze stron odnosi korzyści. Dla lepszego zrozumienia idei działania portali Cashbackowych mamy zestawienie wad i zalet jakie niesie za sobą z nich korzystanie. 

Sonda
Czy masz odłożone pieniądze "na przyszłość"?

Wady Cashbacku:

 •  konieczność kupowania w określonych sklepach,
 •  nadmierne kupowanie w celu dostania zwrotu,
 •  czasami konieczność czekania na zwrot nawet do 60 dni (w zależności od regulaminu portalu),
 •  wyrobienie w sobie nawyku śledzenia serwisu Cashbackowego, zanim dokonamy zakupu.

Zalety Cashbacku:

 •  darmowe uczestnictwo w programie,
 •  zwrot nawet do 20% oraz możliwość łączenia ofert z kodami rabatowymi,
 •  nieograniczona możliwość korzystania z wielu różnych portali Cashbackowych
 •  możliwość wykorzystania zwrotu w dalszych zakupach
 •  zwrot zaoszczędzonej kwoty przelewany jest na konto bankowe klienta lub wypłacane np. za pomocą PayPal (w zależności od serwisu).
Porachunki Osobiste

i

Autor: SE Porachunki Osobiste Link: https://www.youtube.com/@porachunkiosobiste
Najnowsze