Huawei wprowadza do Polski smartfony z serii nova 10

i

Autor: Materiały prasowe

Promocje i konkurs

Poczuj magię świąt z Huawei. Skorzystaj z magicznych okazji do 50 proc. i weź udział w konkursie

2022-12-01 10:27

W sklepie internetowym huawei.pl startuje właśnie akcja zapowiadająca świąteczne promocje. W specjalnym konkursie, codziennie od 1 do 23 grudnia, do zdobycia jest MateBook 14s za 1 zł. Aby stać się jego szczęśliwym właścicielem, wystarczy napisać najciekawszą odpowiedź na zadanie konkursowe i zapisać się do newslettera. To nie koniec świątecznych niespodzianek od Huawei – już od 1 do 4 grudnia w sklepie internetowym marki na każdego czekają magiczne zniżki do -50% na wybrane produkty, a od 5 grudnia także kupony rabatowe i pełna oferta promocyjna.

Konkurs – specjalne prezenty od Huawei

Nie ma świąt bez magii – i oczywiście bez udanych prezentów! Te zapewnia dziś Huawei w ramach swojego świątecznego konkursu, do którego zaprasza wszystkich konsumentów. Od 1 aż do 23 grudnia codziennie do wygrania będzie laptop Huawei MateBook 14s. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy na stronie opisać swoją najmilszą świąteczną niespodziankę oraz zapisać się na newsletter. Autorzy najciekawszych odpowiedzi będą codziennie nagradzani kuponami rabatowymi uprawniającymi do zakupu Huawei MateBook 14s za 1 zł.

Prezentowe inspiracje do -50 proc.!

W ramach akcji zapowiadającej świąteczne obniżki, w dniach od 1 do 4 grudnia będzie można upolować produkty ze specjalnie przygotowanej oferty nawet do 50% taniej. Obejmuje ona wybrane smartwatche, monitory, smartfony czy tablety marki. Na huawei.pl będzie można ponadto dokupić akcesoria w okazyjnych cenach. To wspaniała okazja, by sprawić bliskim trafione prezenty.

Produkty, na które szczególnie warto zwrócić uwagę, to przede wszystkim smartfony Huawei Nova 9, którego można kupić teraz 50% taniej względem pierwotnej ceny, za 1149 zł, oraz Huawei Nova 9 SE za 999 zł (zniżka z 1499 zł, czyli o -33%). Promocyjne ceny obejmą także smartwatch Huawei Watch GT3 Elite z paskiem 46 mm, które łatwo dopasować do każdego stylu – jego cena w ofercie to 1199 zł.

W korzystnej cenie znajdują się także monitory z zakrzywionymi ekranami – Huawei MateView GT 34" Standard Edition i MateView GT 27 Standard Edition – za odpowiednio 1499 zł (obniżka z 2399 zł) i 999 zł (obniżka z 1599 zł). Okazyjne ceny obejmą również tablety Huawei MatePad T10 4/64 GB LTE za jedyne 599 zł (sugerowana cena detaliczna to 949 zł). A to jedynie zapowiedź pełnej, świątecznej oferty promocyjnej, która na huawei.pl ruszy już 5 grudnia! Oferty obowiązują do wyczerpania zapasów oraz mogą ulec zmianie. Regulamin konkursu i szczegóły dotyczące promocji dostępne są w regulaminie na stronie www.

Tańczące z promocjami 01.12.2022
Huawei

i

Autor: Materiały prasowe Huawei promocje i konkurs Link: https://cdn.galleries.smcloud.net/t/photos/gf-2SD4-UYp5-14AX_huawei.PNG
Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze