Obsada Wiedźmina - to oni zagrają w serialu Netfixa

i

Autor: materiały prasowe Obsada Wiedźmina - to oni zagrają w serialu Netfixa

Polska fantastyka zupełnie za darmo! Zobacz, jak ją zdobyć

2018-11-08 12:30

Polacy mają wiele powodów do dumy, a jednym z nich jest polska fantastyka. Teraz wykreowane przez pisarzy światy, w których magia przeplata się z nowoczesną technologią, są dostępne za darmo i to bez konieczności spaceru do najbliższej księgarni. 8 listopada 2018 roku premierę ma bowiem darmowy zbiór opowiadań „Fantazmaty. Tom II”.

"Fantazmaty. Tom II" to zbiór dwudziestu opowiadań napisanych przez różnorodne grono autorów, zarówno tych debiutujących, jak i doświadczonych w literackich bojach. To entuzjaści science fiction, fantasy, postapokaliptycznych scenariuszy i horrorów. Poprowadzą Was przez gorące piaski pustyń, wypełnione wiatrem ruiny i lodowate przestrzenie kosmosu. Pozwolą, z grzbietów niezwykłych wierzchowców i wnętrz lśniących statków kosmicznych, oglądać pełne magii, technologii i paranormalnych wydarzeń światy. Pozwolą Wam wejść w skórę zwykłych ludzi, jak i spojrzeć oczami maszyn.

To kolorowy, pełen wyrazistych pomysłów i oślepiający oryginalnymi kreacjami kalejdoskop. To wir porywający czytelnika w kolejne, coraz bardziej przesuwające granice wyobraźni, światy. Możecie być pewni jednego – każdy z elementów tego fantastycznego tygla jest perfekcyjnym, starannie dopracowanym i wartym poznania fantazmatem.

Aby zdobyć „Fantazmaty. Tom II” wystarczy kliknąć TUTAJ i po wejściu na stronę fantazmaty.pl wybrać interesujący nas format e-książki i pobrać go. Bez żadnych kosztów szybko pozwoli nam to przenieść się do nierealnych światów, które czasami okazują się… do bólu rzeczywiste co, rzecz jasna, jest tylko zaletą.

Warto też dodać, że (jak sama nazwa wskazuje) nie jest to pierwszy zbiór opowiadań wydany przez ekipę Fantazmatów. Dotychczas ukazały się też „Fantazmaty. Tom I”, „Opowieści Niesamowite” oraz „Geniusze Fantastyki”. Na drugim tomie Fantazmatów redakcja nie zamierza poprzestać – plany wydawnicze sięgają już 2020 roku.

Najnowsze