Huawei Watch D

i

Autor: Mat prasowe

Nowe technologie

Ponad 1 milion Polaków korzysta z aplikacji HUAWEI Zdrowie!

2023-02-23 11:34

W styczniu 2023 r. liczba aktywnych użytkowników aplikacji HUAWEI Zdrowie w Polsce przekroczyła 1 milion! Z tej okazji producent przygotowal kupony rabatowe, które obniżają ceny wybranych smartwatchy i inteligentnych opasek o 200, 100 lub 80 złotych. Na tym jednak nie koniec, ponieważ Huawei organizuje także konkurs, którego zwycięzca stanie się posiadaczem innowacyjnego urzadzenia 2w1, czyli HUAWEI WATCH Buds – smartwatcha kryjącego w sobie dokanałowe słuchawki bezprzewodowe. Do wygrania są również dwa eleganckie zegarki HUAWEI WATCH GT3 Elite z kopertą 46mm oraz trzy sportowe HUAWEI WATCH GT 3 SE.

Rabaty na smartwatche i opaski

Użytkownicy aplikacji HUAWEI Zdrowie mogą skorzystać z kuponów rabatowych, które obniżają ceny popularnych smartwatchy i opasek Huawei. W tym celu wystarczy w aplikacji przejść do sekcji „Odkryj”, kliknąć w baner „Jest nas 1 milion” i dołączyć do wyzwania. Zadanie polega na zarejestrowaniu w HUAWEI Zdrowie 2023 kroków, za które odbiera się cyfrowy medal. Kliknięcie w otrzymany medal przenosi użytkownika na podstronę sklepu internetowego huawei.pl, gdzie po zalogowaniu można pobrać kupony rabatowe:

  •        o wartości 200 zł na smartwatche HUAWEI z serii WATCH GT 3 Pro,
  •        o wartości 100 zł na smartwatche HUAWEI WATCH GT2, WATCH GT2 Pro oraz WATCH GT3 Active,
  •        o wartości 80 zł na dowolny inteligentny zegarek, przy zakupach za minimum 400 zł.

Kupony zniżkowe będzie można odbierać i zrealizować od 22 lutego do 14 marca 2023 r. Kupony zniżkowe nie łączą się z kodem rabatowym za subskrypcję newslettera. Regulamin oferty dostępny jest na stronie internetowej.

Jubileuszowy konkurs

W ramach świętowania 1 miliona polskich użytkowników, którzy aktywnie dbają o siebie z wykorzystaniem aplikacji HUAWEI Zdrowie, firma organizuje również konkurs, który potrwa od 22 lutego do 5 marca 2023 r. Aby wziąć w nim udział, należy wejść na stronę konkursową i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Opowiedz, która z funkcji w aplikacji HUAWEI Zdrowie najbardziej pozytywnie wpłynęła na Twoją kondycję fizyczną lub psychiczną?”. Na zwycięzców czekają:

  •        1 smartwatch HUAWEI WATCH Buds (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1 zł),
  •        2 smartwatche HUAWEI WATCH GT3 Pro Elite (zwycięzcy otrzymują kupony na zakup za 1 zł),
  •        3 smartwatche HUAWEI WATCH GT3 SE (zwycięzcy otrzymują kupony na zakup za 1 zł).

Kupon konkursowy jest ważny 14 dni od dnia jego otrzymania i można go wykorzystać jedynie na huawei.pl.

Tańczące z Promocjami 23.02
Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?