Wielkie otwarcie

Premiera smartfonów z serii OnePlus 12. Rusza pierwszy Pop-up Store w Polsce

2024-02-09 2:25

To będzie pierwszy OnePlus Pop-up store w Polsce. Globalna marka technologiczna OnePlus już 10 lutego w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia zaprezentuje swoje nowości w specjalnym Pop-up Store. To pierwsze takie wydarzenie organizowane przez markę w historii jej obecności na polskim rynku.

Pierwszy OnePlus Pop-up store w Polsce

Na wszystkich odwiedzających Pop-up Store w godzinach 12:00-20:00 czekają niespodzianki i wyjątkowe promocje na smartfony OnePlus 12 i OnePlus 12R. Dodatkowo w trzech strefach będzie można na żywo przekonać się o niezwykłej płynności działania smartfonów m.in. podczas gry w Fortnite, poznać tajniki tworzenia wyjątkowych zdjęć pod okiem ekspertów od fotografii mobilnej oraz przetestować funkcję Aqua Touch, autorską technologię marki OnePlus, która pozwala na sprawne nawigowanie smartfonem nawet w deszczu, gdy na ekran spadają krople wody.

Wyjątkowe promocje

Każda osoba, która odwiedzi OnePlus Pop-up store 10 lutego w Westfield Arkadia w Warszawie w godzinach 12:00–20:00 będzie miała możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanych na tę okazję zestawów promocyjnych.

Do każdego zakupionego smartfona OnePlus 12 dołączane są:

  • plecak i zwrot 400 zł
  • dla 20 pierwszych osób – słuchawki Bang&Olufsen
  • dla kolejnych 55 – słuchawki OnePlus Buds Pro 2
  • dla kolejnych 85 – ładowarka indukcyjna OnePlus AIRVOOC A1

Do każdego zakupionego smartfona OnePlus 12R dołączane są:

  • plecak i zwrot 400 zł do każdego smartfona

OnePlus 12 i OnePlus 12R

OnePlus 12 to najnowszy flagowiec zapewniający wyjątkowe doświadczenia płynności działania. Został wyposażony w najnowocześniejszy na rynku procesor Snapdragon 8 Gen 3 napędzany autorskim silnikiem Trinity Engine. OnePlus 12 imponuje bardzo jasnym wyświetlaczem AMOLED 2K 120HZ Super Fluid ProXDR, superszybkim ładowaniem 100W SUPERVOOC i 50W bezprzewodowym ładowaniem AIRVOOC oraz zestawem 4 świetnych aparatów stworzonych przy współpracy z marką Hasselblad.OnePlus 12R to pierwszy smartfon z serii R dostępny w Europie, który cieszy się ogromną popularnością w Indiach i Chinach. Będzie dostępny w dwóch wyjątkowych kolorach – niebieskim (Cool Blue) i (szarym) Iron Gray.

O OnePlus

OnePlus to globalna marka technologii mobilnych, która rzuca wyzwanie konwencjonalnym koncepcjom technologii. W myśl zasady "Never Settle" firma OnePlus tworzy znakomicie zaprojektowane urządzenia o najwyższej jakości wykonania i wysokiej wydajności sprzętowej. OnePlus podtrzymuje silne więzi oraz rozwija się razem ze swoją społecznością użytkowników i fanów.

Pieniądze to nie wszystko: Leszek Balcerowicz

QUIZ PRL. Czy znasz te słowa?

Pytanie 1 z 15
Czym zajmowała się repasaczka?
Punkt repasacji pończoch. Widoczna kobieta naprawiająca pończochy -1970
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze