Projektor do zadań specjalnych

2009-04-27 20:07

NEC rozszerza serię projektorów o nowy model w technologii LCD, który został wyposażony w bezprzewodową kartę sieciową i technologię HQV.

Największą zaletą nowego NEC'a jest właśnie łączność sieciowa. Dzięki temu użytkownicy Visty mogą skorzystać z funkcji "Połącz z projektorem sieciowym" dane wyświetlane przez użytkownika na ekranie monitora mogą być przesłane do projektora zarówno za pomocą tradycyjnego kablowego, jak i bezprzewodowego połączenia sieciowego.

Projektor wyświetla obraz o jasności 3000ANSI lumenów w rozdzielczość XGA. Projektor wyposażono również w 1,2-krotny zoom optyczny, jak również w korekcję efektu trapezowego w zakresie 30 stopni w pionie i 40 stopni w poziomie.

Wyświetlanie zakodowanego formatu HD możliwe jest dzięki złączu HDMI. Dodatkowo projektor wyposażono w dwa wejścia VGA, wejście S-video oraz 3,5mm wyjście stereo audio. Analogowe złącze sygnału VGA pozwala na podłączenie dodatkowego monitora podglądowego.

NEC NP905 może być kontrolowany za pomocą portu RJ-45 lub RS-232. Projektor posiada również złącze USB, do którego można podłączyć przenośną pamięć. Projektor kosztuje 6466 zł.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze