Samsung od Armaniego

2008-09-24 15:19

Są różne sposoby żeby podnieść prestiż swoich produktów. Samsung postawił na znane nazwisko i we współpracy z Giorgio Armanim zaprojektował nowy telefon - Night Effect.

Night Effect to drugi telefon z serii Emporio Armani Samsung tworzonej w ramach współpracy słynnego projektanta mody z koncernem telekomunikacyjnym.

Wprowadzany właśnie na rynek model kierowany jest do osób słuchających dużo muzyki i prowadzących nocne życie. Najbardziej charakterystycznym elementem aparatu jest umieszczona z boku obudowy dioda Led, która świeci na czerwono, zielono lub niebiesko za każdym razem, gdy użytkownik odbiera lub wykonuje połączenie. Armani zaprojektował ją zafascynowany neonami wszechobecnymi w Tokio.

Night Effect ma smukłą obudowę w białej i czarnej wersji kolorystycznej z paskowaną klawiaturą i 2,2-calowym wyświetlaczem ze szkła odpornego na zarysowania. Ukryty głośnik, umieszczony z tyłu obudowy, ozdobiony jest wydatnym, metalowym logo marki Emporio Armani.

Telefon posiada wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 3 megapikseli, standardowe gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, czytnik kart microSD oraz 120 MB pamięci wewnętrznej. Model wyposażono też w technologię HSDPA oferującą szybki dostęp do multimediów oraz komunikację Bluetooth umożliwiającą podłączenie go do wielu urządzeń.

Night Effect trafi do Polski prawdopodobnie dopiero w listopadzie i będzie dostępny w cenie poniżej 2 tysięcy złotych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany