Xiaomi

i

Autor: Shutterstock Xiaomi

Święto Kobiet

Smarfotn Xiaomi 13 Lite. Idealny prezent na Dzień Kobiet?

2023-03-08 4:43

Najmłodszy członek rodziny Xiaomi 13 to wersja Lite – lekki, jednak ta lekkość dotyczy budowy i wygody użytkowania, bo funkcje smartfonu zdecydowanie stawiają go w lidze poważnych graczy. Do tego, z okazji Dnia Kobiet jest dostępny w atrakcyjnej promocji ze zwrotem części kosztu zakupu (ang. cashback) – nawet do 250 zł. Idealna okazja na prezent dla mamy, żony lub dziewczyny.

Piękny przedmiot

Xiaomi 13 Lite jest przede wszystkich zgrabny – 171 gramów wagi i 7,23 mm grubości. Lekko zakrzywiona szklana obudowa sprawia, że bardzo wygodnie się z niego korzysta, a wygląd zyskuje lekkość i elegancję. Zaokrąglenia i gradienty światła załamującego się na szkle obudowy sprawiają, że smartfon wygląda jak technologiczna biżuteria. Xiaomi 13 Lite jest dostępny w trzech wysmakowanych kolorach obudowy – czarnym, niebieskim i różowym.

Król autoportretów

Xiaomi 13 Lite jest wyposażony w dwie przednie kamery (32 MP i 8 MP), wspierane przez wszechstronne funkcje oprogramowania. Przedni aparat 32 MP rejestruje obrazy, drugi aparat 8 MP pomaga dostarczyć dodatkowych informacji o głębi, aby uzyskać w autoportretach naturalnie wyglądający efekt bokeh, czyli rozmycia tła.

Dobre zdjęcia zrobimy wykorzystując dynamiczne kadrowanie, które inteligentnie wykrywa liczbę osób w kadrze, automatycznie dostosowuje pole widzenia i odpowiednio powiększa lub pomniejsza obraz, minimalizując w ten sposób zniekształcenia.

Funkcje dla vlogerów

Tryb vlog jest dostępny zarówno w aparacie przednim, jak i tylnym. Co ciekawe, aplikacja wideo umożliwia montaż materiału z wielu próbnych scen, dzięki czemu można nagrywać filmy bez tremy, że coś nam nie wyjdzie.

Xiaomi teleprompter ułatwia nagrywanie wypowiedzi. Na ekranie widzimy przesuwający się tekst, dzięki czemu nie ma mowy o wpadkach czy zapominaniu tekstu. Przedni zestaw dwóch aparatów spełni oczekiwania fanów selfie dzięki funkcji Seflie Glow, poprawiającej wygląd autoportretów. Z kolei trzy tylne obiektywy pozwalają na rejestrację najbardziej ulotnych momentów szybko i dokładnie.

Żywy wyświetlacz

Xiaomi 13 Lite wyposażony jest w zakrzywiony 6,55-calowy wyświetlacz AMOLED i wspiera zarówno Dolby Vision, jak i Dolby Atmos, co daje użytkownikom niezwykle wciągające wrażenia wizualne i dźwiękowe. Dzięki częstotliwości odświeżania ekranu do 120 Hz i częstotliwości próbkowania dotyku 240 Hz, wyświetlacz daje „flagową” płynność podczas oglądania treści i grania. Na dodatek, Xiaomi 13 Lite jest również w stanie wyświetlić 68 miliardów kolorów, zapewniając bogate i naturalne kolory podczas przeglądania ulubionych zdjęć w mediach społecznościowych. Ochrona wzroku użytkowników jest zapewniona dzięki trybom Sunlight i Reading, które chronią oczy przed zmęczeniem.

Moc Snapdragona

Xiaomi 13 Lite jest wyposażony w chipset Snapdragon 7 Gen 1 i doskonały wyświetlacz AMOLED 120 Hz. Duży akumulator 4500 mAh zapewnia długie działanie. Życie dodatkowo ułatwi nam funkcja szybkiego ładowania 67 W – pełne naładowanie w 40 minut.1

Wejście w wielkim stylu

Xiaomi 13 Lite (8/256) wchodzi do sprzedaży w Polsce 8 marca i będzie kosztował 2499 zł. Naturalnie Xiaomi ma na start świetną promocję – od razu z ofertą zwrotu części kosztu zakupu: cashback 250 zł. Promocja potrwa od 8 do 19 marca włącznie lub do wyczerpania zapasów i będzie ważna zarówno u operatorów jak i w sklepach Xiaomi Mi-Home.pl, Mi Store.pl i MiMarkt.pl.

Pieniądze to nie wszystko Bartosz Marczuk
Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze