Wielka awaria Google! Nie działa największa wyszukiwarka internetowa na smartfonach

2021-06-22 9:28
Google przestaje działać - AWARIA 22.06.2021. Jak naprawić? [SAMSUNG, XIAOMI]
Autor: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News Google przestaje działać - AWARIA 22.06.2021. Jak naprawić? [SAMSUNG, XIAOMI]

Wielka awaria Google. Nie działa wyszukiwarka Google. Trwa awaria wyszukiwarki Google na smartfonach z oprogramowaniem Android. Użytkownicy smartfonów zgłaszają problemy z wyświetlaniem strony internetowej. Pierwsze doniesienia o awarii Google pojawiły się około godziny 6 rano we wtorek.

Awaria Google

Nie działa wyszukiwarka Google. Problemy z najpopularniejszą stroną internetową w sieci pojawiły się z rana we wtorek 22 czerwca. W ciągu kilkudziesięciu minut ich liczba zaczęła gwałtownie rosnąć, wynika z doniesień serwisu Downdetector. Problem dotyczy mobilnej wersji Google - a konkretnie smartfonów z Androidem. Na ekranach użytkowników pojawia się komunikat: "Google wciąż przestaje działać".

ZOBACZ: GIGANTYCZNE zmiany w Żabce! Kasjerzy nie będą obsługiwać klientów i przyjmować pieniędzy

Zasady bezpiecznej jazdy na hulajnodze

Google nie działa. Jak to naprawić?

Awaria Google nie dotyczy wszystkich użytkowników smartfonów z system Android. Zgodnie z informacjami serwisu Downdetector, problemy z popularną wyszukiwarką zgłaszają osoby, które zaktualizowały aplikację Google. - Problem na szczęście można prosto rozwiązać na urządzeniach z Androidem. W sklepie Play należy wybrać ikonę swojego profilu, wybrać zarządzanie aplikacjami i urządzeniem, a potem kliknąć w Google. Użytkownik musi wybrać ikonę kosza, aby usunąć najnowszą aktualizację - informuje serwis dobreprogramy.pl. Po usunięciu aktualizacji wszystkie problemy z działaniem usług Google na urządzeniach mobilnych powinny zniknąć. 

Google to największa na świecie wyszukiwarka internetowa. Inne usługi, oferowane przez firmę Google to: serwisy reklamowe AdWords oraz AdSense, poczta Gmail, serwisy Google Maps, Google Earth i Youtube, komunikator Google Talk oraz serwis społecznościowy Google+. Sztandarowymi produktami Google na rynku oprogramowania są Google Chrome, Google Desktop oraz Picasa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE