Google przestaje działać - AWARIA 22.06.2021. Jak naprawić? [SAMSUNG, XIAOMI]

i

Autor: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News Google przestaje działać - AWARIA 22.06.2021. Jak naprawić? [SAMSUNG, XIAOMI]

Wielka awaria Google! Nie działa największa wyszukiwarka internetowa na smartfonach

2021-06-22 9:28

Wielka awaria Google. Nie działa wyszukiwarka Google. Trwa awaria wyszukiwarki Google na smartfonach z oprogramowaniem Android. Użytkownicy smartfonów zgłaszają problemy z wyświetlaniem strony internetowej. Pierwsze doniesienia o awarii Google pojawiły się około godziny 6 rano we wtorek.

Awaria Google

Nie działa wyszukiwarka Google. Problemy z najpopularniejszą stroną internetową w sieci pojawiły się z rana we wtorek 22 czerwca. W ciągu kilkudziesięciu minut ich liczba zaczęła gwałtownie rosnąć, wynika z doniesień serwisu Downdetector. Problem dotyczy mobilnej wersji Google - a konkretnie smartfonów z Androidem. Na ekranach użytkowników pojawia się komunikat: "Google wciąż przestaje działać".

ZOBACZ: GIGANTYCZNE zmiany w Żabce! Kasjerzy nie będą obsługiwać klientów i przyjmować pieniędzy

Sonda
Czy doświadczyłeś/aś awarii Google na smartfonie?
Zasady bezpiecznej jazdy na hulajnodze

Google nie działa. Jak to naprawić?

Awaria Google nie dotyczy wszystkich użytkowników smartfonów z system Android. Zgodnie z informacjami serwisu Downdetector, problemy z popularną wyszukiwarką zgłaszają osoby, które zaktualizowały aplikację Google. - Problem na szczęście można prosto rozwiązać na urządzeniach z Androidem. W sklepie Play należy wybrać ikonę swojego profilu, wybrać zarządzanie aplikacjami i urządzeniem, a potem kliknąć w Google. Użytkownik musi wybrać ikonę kosza, aby usunąć najnowszą aktualizację - informuje serwis dobreprogramy.pl. Po usunięciu aktualizacji wszystkie problemy z działaniem usług Google na urządzeniach mobilnych powinny zniknąć. 

Google to największa na świecie wyszukiwarka internetowa. Inne usługi, oferowane przez firmę Google to: serwisy reklamowe AdWords oraz AdSense, poczta Gmail, serwisy Google Maps, Google Earth i Youtube, komunikator Google Talk oraz serwis społecznościowy Google+. Sztandarowymi produktami Google na rynku oprogramowania są Google Chrome, Google Desktop oraz Picasa.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze