HTC VIVE

i

Autor: materiały prasowe HTC VIVE

Wirtualna rzeczywistość

Wiosenne promocje HTC VIVE. Zaoszczędź na VR/XR z VIVE XR Elite i Pro 2

2024-03-26 11:55

HTC VIVE zaprasza do skorzystania z limitowanej wiosennej oferty promocyjnej. W ramach tej akcji, klienci mają możliwość zakupu wysokiej klasy urządzeń VR/XR, w tym modeli VIVE XR Elite oraz VIVE Pro 2, po obniżonych cenach. Promocja dotyczy zakupów dokonanych przez stronę VIVE.com oraz u autoryzowanych dystrybutorów.

  • VIVE XR Elite oferuje oszczędność do 1720 PLN na VIVE.com
  • Zaoszczędź 2125 PLN na pełnym zestawie VIVE Pro 2
  • Tylko VIVE Pro 2 HMD taniej o 1290 PLN

W okresie od 18 marca do 14 kwietnia 2024 roku, HTC VIVE oferuje promocyjną obniżkę ceny o 1720 PLN na zestaw XR, VIVE XR Elite, dostępny bezpośrednio przez stronę VIVE.com. Cena po rabacie wynosi 4979 PLN. Dodatkowo, w ramach tej samej promocji, wybrani detaliczni partnerzy handlowi oferują specjalne zniżki. Kupując przez mediaexpert.pl, x-kom.pl, vortexvr.pl, morele.net, klienci mogą uzyskać dodatkowy rabat. W skład zestawu VIVE XR Elite wchodzi: 1x jednostka główna HMD, 2x kontrolery oraz 2x zauszniki (L+R) dla trybu okularów.

VIVE XR Elite to wszechstronny i zaawansowany technologicznie model, który łączy w sobie moc i mobilność. Dzięki zaawansowanej kamerze RGB, urządzenie to umożliwia korzystanie zarówno z rzeczywistości wirtualnej, jak i mieszanej. Nadaje się idealnie do użytku zarówno jako niezależne urządzenie XR, jak i w połączeniu z PC do VR. Wyświetlacz 4K zapewnia krystalicznie czysty obraz, a funkcja śledzenia dłoni dodaje nowy wymiar interakcji. Co więcej, VIVE XR Elite można łatwo przekształcić w immersyjne okulary z odłączanym zasilaniem, co sprawia, że jest to doskonały wybór, aby cieszyć się multimediami w domu i w podróży z ekranem o przekątnej 300 cali.

Kompletny pakiet VIVE Pro 2, który obejmuje 1x HMD, 2x kontrolery i 2x stacje bazowe, jest teraz dostępny z rabatem 2125 PLN, w cenie 5149 PLN. VIVE Pro 2 został doceniony za swoje zaawansowane funkcje PCVR, w tym obraz w rozdzielczości 5K, kąt widzenia 120° oraz częstotliwość odświeżania 120 Hz, co razem gwarantuje niezrównaną jakość obrazu w VR. VIVE Pro 2 HMD jest również dostępny po obniżonej cenie 2859 PLN, co pozwala zaoszczędzić 1290 zł.

Pieniądze to nie wszystko Jakub Wiech

QUIZ PRL. Gry i zabawy dziecięce w PRLu

Pytanie 1 z 15
Jak nazywała się gra podczas której uczestnicy przesuwali przedmiot w stronę mety: pstrykając w niego palcami?
QUIZ PRL. Gry i zabawy dziecięce w Polsce ludowej
Najnowsze