Xiaomi Buds 3T Pro

i

Autor: materiały prasowe

Xiaomi zaprezentował zaawansowane słuchawki TWS Buds 3T Pro

2022-03-22 2:50

Dźwięk na poziomie studyjnym zawsze charakteryzuje się bogactwem szczegółów i minimalnymi zniekształceniami. Aby to osiągnąć, Xiaomi Buds 3T Pro wyposażono w innowacyjne rozwiązania sprzętowe i programowe, w tym 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny z podwójnym magnesem i powłoką DLC, a także w obsługę kodeka audio LHDC 4.0* oraz dźwięku wysokiej rozdzielczości 24bit/96kHz.

Xiaomi Buds 3T Pro mogą się również pochwalić najlepszą w swojej klasie jakością redukcji hałasu zewnętrznego. Użytkownicy mogą wybrać jeden z trzech trybów ANC w zależności od swoich potrzeb i włączyć skuteczność tłumienia hałasu do 40dB*. Tryb adaptacyjny pozwala słuchawkom na automatyczne dopasowanie skuteczności tłumienia w zależności od poziomu hałasu otoczenia*, natomiast tryb „przezroczystości” pozwala użytkownikom pozostać świadomym otoczenia, gdy są np. w ruchu*.

Ponadto, Xiaomi Buds 3T Pro są wyposażone w nową funkcję Dimensional audio, która tworzy 360-stopniową przestrzeń dźwiękową, podobną do tej, jaką odbieramy siedząc w kinie lub na koncercie na żywo*. Aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia, Xiaomi Buds 3T Pro obsługują tryb śledzenia ruchów głowy użytkownika, dzięki czemu każdy detal dźwięku zachowuje swoje położenie w przestrzeni.

Super Biznes Jacek Sasin

Nowe słuchawki obsługują łączność z dwoma urządzeniami jednocześnie w standardzie Bluetooth 5.2, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością odbierać połączenia telefoniczne, jednocześnie korzystając z laptopa czy tabletu. Jedno pełne naładowanie może zasilić słuchawki na 6 godzin odtwarzania muzyki, a dodatkowa energia na 24 godziny jest przechowywana w baterii etui**. Dodatkowo, etui obsługuje też ładowanie bezprzewodowe.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?

Xiaomi jest jedną z wiodących firm produkujących smartfony na świecie. W trzecim kwartale 2021 roku znalazła się na 3. miejscu na świecie pod względem liczby sprzedanych smartfonów.  Firma stworzyła również wiodącą na świecie konsumencką platformę AIoT (AI+IoT), z 374,5 mln inteligentnych urządzeń podłączonych do jej platformy na dzień 30 czerwca 2021 r., z wyłączeniem smartfonów i laptopów. Produkty Xiaomi są obecne w ponad 100 krajach i regionach na całym świecie. W sierpniu 2021 roku firma po raz trzeci znalazła się na liście Fortune Global 500, zajmując 338. miejsce, awansując o 84 miejsca w porównaniu z rokiem 2020. Xiaomi wchodzi w skład indeksu Hang Seng Index, Hang Seng China Enterprises Index, Hang Seng TECH Index i Hang Seng China 50 Index.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze