Polska Liga Esportowa

i

Autor: Maciej Kołek / PLE

Znany operator wspiera platformę dla graczy i premiuje swoich abonentów

2018-09-01 18:00

Największy polski operator komórkowy już od dłuższego czasu współpracuje z serwisem, umożliwiającym aktywnym graczom zdobywanie punktów za wykonywanie określonych zadań. W ramach nowej promocji, użytkownicy sieci PLAY otrzymają podwójną ilość punktów za zarejestrowanie numeru i doładowania konta.

Od 2016 roku PLAY aktywnie wspiera graczy i uczestniczy w rozwoju esportu. W ramach nowej promocji, zamierza dodatkowo nagradzać użytkowników swojej sieci, zarejestrowanych w serwisie dogry.pl. Dzięki temu gracze, korzystający z oferty PLAY na kartę, otrzymają podwójną liczbę punktów w zamian za zarejestrowanie numeru oraz doładowania telefonu.

Dogry.pl to internetowa platforma dla graczy, która w zamian za wykonywanie określonych zadań, umożliwia zdobywanie punktów. Premiowane są m.in. zdobycie określonego poziomu, pokonanie danej liczby przeciwników lub wybudowanie konkretnego budynku w grach na urządzenia mobilne oraz na PC. Zebrane punkty można następnie wymieniać na atrakcyjne nagrody, które z pewnością docenią gracze – są to pełne wersje gier, wirtualne przedmioty a także karty Paysafecard.

Zbieraj punkty dzięki PLAY
Posiadacze numeru na kartę w sieci PLAY otrzymują dodatkowe punkty w serwisie dogry.pl – za przeniesienie i zarejestrowanie numeru oraz za każdorazowe doładowanie konta. W ramach akcji promocyjnej, która potrwa od 1 do 9 września 2018 roku, operator PLAY podwoi ilość przyznawanych punktów – użytkownicy otrzymają za weryfikację numeru 1000 punktów, za przeniesienie numeru z innej sieci 4000 punktów, a za doładowanie konta kwotą 50 zł 1500 punktów.

Punkty można zdobyć na kilka różnych sposobów, wykonując zadania jednorazowe lub wielokrotne. Te z pierwszej grupy wymagają np. osiągnięcia konkretnego poziomu, wygrania określonej liczby bitew, pokonania danego przeciwnika czy wybudowania ważnej budowli w grach War Thunder, Final Fantasy XV, GWINT, Lords Mobile, Crossout, Lineage II oraz wielu innych. Po spełnieniu warunków misji i odebraniu punktów, zadanie znika z listy i jest zastępowane nowym.

Z kolei do zadań wielokrotnych zaliczają się m.in. zarejestrowanie i regularne doładowywanie numeru na kartę w Play, wypełnianie ankiet od partnerów, oglądanie zwiastunów gier, ocenianie zdjęć, skuteczne zapraszanie znajomych do serwisu dogry.pl lub regularne granie w Counter Strike: Global Offensive. Dodatkowe punkty można pozyskać też poprzez wymianę zebranych wcześniej punktów Payback lub wysyłkę płatnego SMS’a.

Odbierz atrakcyjne nagrody
Lista dostępnych nagród jest bardzo długa – największą popularnością cieszą się wirtualne przedmioty do gier CS:GO, League of Legends, Fortnite, PUBG, FIFA, Hearthstone, Overwatch oraz Destiny 2.
Do wyboru są też pełne wersje gier, m.in. CS:GO, GTA V, Battlefield 1, FIFA 18, MINECRAFT, Rocket League, Wolfenstein II, Project Cars 2, Tekken 7, Euro Truck Simulator 2 oraz wiele innych.

Zdobyte punkty można wymienić także na doładowania portfela i losowe klucze STEAM, przedpłacone karty Paysafecard, karty podarunkowe Playstation Network, XBOX Live oraz Gamer Sensei lub 15-dniowe konto premium do serwisu Odrabiamy.pl. Co więcej, wyższy poziom doświadczenia umożliwia odebranie jeszcze większej liczby atrakcyjnych nagród oraz obniża koszt wzięcia udziału w każdym konkursie o 10%.

PLAY i YouTuberzy
Współpracę będą wspierać także znani gracze i YouTuberzy, m.in. Karolek, Kaiko oraz Manoyek. Osoby śledzące ich kanały poznają dokładną mechanikę serwisu dogry.pl, odkryją najlepsze sposoby na zdobywanie punktów oraz obejrzą szczegółowe instrukcje wymiany punktów na nagrody. Gracze mogą więcej, dlatego warto dołączyć do platformy i podwoić punkty dzięki sieci PLAY.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze