20 zł gratis w PKO BP. Sprawdź, jak łatwo jest dostać bonus

2017-10-17 12:18
PKO BP, bank, PKO
Autor: "Super Express" Placówka PKO BP. Fot. PKO Bank Polski

Bank PKO BP oferuje 20 zł klientom, którzy dokonają dwóch płatności BLIK-iem na kwotę min. 50 zł w aplikacji mobilnej IKO. Przy pomocy BLIK-a można zapłacić za zakupy w sklepie stacjonarnym lub internecie, dokonać wpłaty i wypłaty gotówki lub zrobić przelew na telefon.

Płacenie BLIK-iem odbywa się przy pomocy specjalnie wygenerowanego kodu. Aby oswoić klientów z tą formą płatności, Bank PKO BP oferuje nagrodę pieniężną dla mobilnych klientów. W celu otrzymania bonusu należy wykonać minimum dwie operacje o łącznej wartości co najmniej 50 zł przy użyciu kodu BLIK z aplikacji IKO.

Promocja obowiązuje od 29.09.2017 do 31.10.2017 r., ale liczba nagród jest ograniczona. O przyznaniu bonusu decyduje kolejność dokonania płatności. Nagrodę otrzyma 7500 pierwszych osób, które spełnią warunki Promocji. Aby skorzystać z oferty, przed dokonanie płatności trzeba aktywować zgodę na przesyłanie informacji marketingowych od PKO BP. Promocja jest skierowana do tych użytkowników IKO, którzy do 29.09.2017 r. nie zrealizowały żadnej płatności potwierdzanej kodem BLIK w PKO Banku Polskim.

Zobacz też: Wypróbuj cyfrowe długopisy w tych oddziałach banku PKO BP [PEŁNA LISTA, WIDEO]

Przeczytaj także: Uwaga! Oszuści podszywają się pod pracowników PKO BP

Polecamy: Pracownicy PKO BP pomogli wyłudzić kredyty o wartości 10 mln złotych

Źródło: iko.pkobp.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze