Schetyna zrugał Piechocińskiego

i

Autor: Andrzej Lange

Piechociński wyrzuci marszałka z PSL, bo załatwił pracę 24-letniej narzeczonej?

2015-05-06 19:18

24-letnia Marta Giermasińska została wiceprezesem elektrociepłowni w Skierniewicach po niecałym miesiącu pracy w spółce! Kobieta nie ma żadnego doświadczenia ale jest narzeczoną Dariusza Klimczaka, wicemarszałka województwa łódzkiego z PSL. Szef ludowców Janusz Piechociński nie kryje wsiekłości tym szokującym awansem i jeszcze dzisiaj chce sprawę wyjaśnić.

Powołanie 24-latki na stanowisko wiceprezesa elektrociepłowni, która jest narzeczoną wicemarszałka województwa łódzkiego – Dariusza Klimczaka (35 l.), członka PSL wywołało falę oburzenia. Tym bardziej, że kobieta sama przyznaje, iż nie ma żadnego doświadczenia. Podczas porannej rozmowy z Moniką Olejnik wicepremier Janusz Piechociński, który jest prezesem PSL, nie krył zażenowania i przyznał, że to jest poniżej wszelkich standardów. Jeszcze dzisiaj jedzie do Łodzi by rozwiązać tę sprawę.

Sprawdź koniecznie: Zobacz, ile zarabiają politycy! Dodatki, służbowe karty i samochody

- Pracuję w Energetyce Cieplnej od niespełna miesiąca. Poznaję firmę i ludzi tu pracujących. Wraz z panem prezesem Janem Woźniakiem ustalamy zakres obowiązków i zasady naszej współpracy – mówiła gazecie nowa wiceprezes. Podobno w Polskim Towarzystwie Elektrociepłowni Zawodowych i Izbie Ciepłownictwa nominacje Marty Giermasińskiej kwitowano złośliwym uśmiechem. Nic dziwnego. Ciężko w końcu znaleźć prezesa z zaledwie miesięcznym doświadczeniem zawodowym w branży. Wiele wskazuje na to, że ta błyskotliwa kariera zakończy się równie szybko, co się zaczęła.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany