Aktorzy wspierają akcję BohaterON [ZDJĘCIA]

2016-09-05 14:45

Marieta Żukowska, Agnieszka Więdłocha, Maciej Musiał i Klaudia Carlos już skorzystali z Kolejowej Poczty Powstańczej! Do 2 października trwa akcja PKP Intercity - BohaterON, która zachęca do wysyłania pocztówek, do osób które walczyły w Powstaniu Warszawskim.

Na pokładzie pociągów Pendolino podróżni otrzymują dedykowane kartki. Wypełnione pocztówki pasażerowie mogą wrzucić do specjalnego pudełka znajdującego się na pokładzie pociągu i za pośrednictwem PKP Intercity bezpłatnie wysłać do Powstańców.

Zobacz również: PKP Intercity obchodzi 15. urodziny. Prawie 350 mln pasażerów [INFOGRAFIKA]

Organizator akcji zachęca również do robienia sobie zdjęć z kartką i wrzucania ich na nasz profil "PKP Intercity. Pociąg do podróży" tak, jak zrobiły to gwiazdy.

Bezpłatne kartki dostępne są także przy okienkach kasowych PKP Intercity na stacjach: Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia oraz Warszawa Zachodnia. Na dworcach znajdują się także pudełka, do których można wrzucać kartki.

Kolejowa Poczta Powstańcza będzie funkcjonowała do 2 października. Następnie przewoźnik przekaże zebrane kartki organizatorom akcji BohaterON. Powstańcy otrzymają je podczas uroczystej gali, która w listopadzie odbędzie się w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Więcej informacji na temat akcji na stronie www.bohateron.pl

 

Źródło: PKP Intercity

Najnowsze