Aplikacje, które wspomagają koncentrację mózgu

i

Autor: Materiały prasowe

Aplikacje poprawiające koncentrację

Aplikacje, które wspomagają koncentrację mózgu

2023-02-21 0:05 Materiał sponsorowany

Ludzki mózg każdego dnia bombardują tysiące newsów i zbędnych informacji. To właśnie one sprawiają, że wiele osób zaczyna mieć problemy z kojarzeniem faktów i zapamiętywaniem istotnych danych. Na rynku rośnie więc zapotrzebowanie na aplikacje wspomagające pamięć i na programistów, wyspecjalizowanych w projektowaniu tego typu oprogramowania.

Jakie aplikacje wspomagają pracę mózgu?

W Polsce i na świecie wciąż powstają nowe, inteligentne oprogramowania, mające na celu usprawnianie pamięci i pracy mózgu. Takie programy pobudzają umysł na wiele różnych sposobów. Są to zarówno aplikacje do nauki języków obcych, jak i gry umysłowe lub zagadki, oparte na skojarzeniach.

Na liście najpopularniejszych programów, które, zdaniem użytkowników, najlepiej stymulują codzienną pracę mózgu, są między innymi: DuoLingo, Elevate, Memrise, Lumosity, NeuroNation czy gry BrainMax. Polacy również mają swój wkład w powstanie różnych aplikacji rozwijających pamięć i koncentrację. W ostatnich latach dużą popularnością cieszy się Neurogra, czyli aplikacja na smartfony, dzięki której można usprawniać procesy myślowe.

Katowice - praca dla programistów aplikacji, poprawiających koncentrację

Obecnie w Polsce brakuje kreatywnych i uzdolnionych programistów, odpowiedzialnych za projektowanie i wprowadzanie na rynek nowych aplikacji, wspierających pamięć. Stale rośnie też popyt na specjalistów, zajmujących się optymalizacją i testowaniem funkcjonalności istniejących programów. Jednym z najbardziej rozwojowych rynków IT stanowi aglomeracja katowicka, w której nieustannie trwają rekrutacje na stanowiska programistyczne. 

Szukasz pracy stacjonarnej, związanej z tworzeniem innowacyjnych aplikacji do trenowania pamięci? A może preferujesz zdalną współpracę w opcji B2B? Jeśli jesteś uzdolnionym programistą lub programistką, bez wątpienia na Śląsku znajdziesz zajęcie na miarę swoich oczekiwań.

Lublin - pracuj lokalnie i zarabiaj, projektując aplikacje rozwijające pamięć

Interesuje Cię praca w Lublinie w sektorze IT? Chcesz współtworzyć aplikacje, rozwijające pamięć i koncentrację? Na lokalnym rynku bez trudu znajdziesz propozycję dla siebie. W mieście funkcjonują bowiem zarówno małe, lokalne firmy IT, jak i większe korporacje ogólnopolskie. Cześć lubelskich firm wciąż poszukuje architektów, projektantów komercyjnych aplikacji i testerów oprogramowania.

Branża aplikacji typu memory i lingwistycznych rozwija się bardzo dynamicznie w całej Polsce. Mieszkasz w Lublinie i chcesz pracować zdalnie, projektując aplikacje zespołowo? W branży bez problemu znajdziesz ogólnopolskie lub działające globalnie firmy, zainteresowane współpracą online. Możesz zatem bez wychodzenia z domu aplikować na wybrane stanowiska i rozwijać się zawodowo bez konieczności relokacji.

Targi pracy – okazja do analizy trendów aplikacji usprawniających intelekt

Skąd czerpać wiedzę i inspiracje, związane z projektowaniem aplikacji? W jakim kierunku warto rozwijać swoje zainteresowania i czego aktualnie poszukują użytkownicy programów do nauki języków czy gier typu memory? Udaj się na targi pracy JOBICON i uzyskaj odpowiedzi na te pytania. Targi są bowiem świetną okazją do spotkań i wymiany wartościowych informacji branżowych. Udział w tym wydarzeniu to także opcja dla tych, którzy planują zmianę pracy lub chcą znaleźć pierwsze zlecenia.

Targi pracy coraz częściej organizowane są w formule online, więc możesz w nich uczestniczyć komfortowo, nie wstając z fotela w swoim gabinecie. Zapisując się na to wydarzenie, zyskujesz dostęp do webinarów, warsztatów i spotkań z pracodawcami oraz specjalistami IT. Są to osoby, które śledzą najnowsze trendy branżowe i chętnie opowiedzą Ci, jak wygląda rynek aplikacji usprawniających pamięć. Podczas rozmów na targach dowiesz się, które firmy kompletują aktualnie zespoły do swoich projektów i jakie kompetencje warto zdobyć, by zdobyć szansę na lepszą pracę.

Chcesz się przebranżowić i znaleźć atrakcyjną pracę w branży informatycznej? Na bieżąco śledź ogłoszenia i blog z branży IT, by wiedzieć, w jakim kierunku warto się szkolić i które zawody są najbardziej przyszłościowe.

Najnowsze