mBank

i

Autor: Marcin Morawski mBank

Bank nie wypłaci pieniędzy w weekend. Lepiej wziąć gotówkę wcześniej

2021-03-18 18:10

mBank zapowiada zmiany w swoim systemie na nadchodzący weekend. W dniach 20 i 21 marca odbędą się prace techniczne, które znacznie utrudnią dostęp do usług banku. Zatem bank sam zachęca swoich klientów, by przygotowali się na ewentualne utrudnienia i wcześniej wypłacili potrzebną gotówkę lub zrobili przelewy albo załatwili wszelkie inne bankowe sprawy.

Klienci mBanku mają przed sobą weekend utrudnień dostępu do usług bankowych. Powód? Prace techniczne. Jak informuje mBank, prace potrwają w dniach 20-21 marca. Zobacz co i w jakich godzinach nie będzie działało:

Karty W godzinach 02:00 – 08:15 nie da się zapłacić kartą, nie  można też wypłacić gotówki z bankomatu oraz nie można skorzystać z wpłatomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacimy w godzinach 02:00 – 10:30.

Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna Pomiędzy godziną 02:00 – 10:30 klient nie zaloguje się na swoje konto w internecie oraz w aplikacji mobilnej. W godzinach 01:30 – 11:00 nie złoży żadnego wniosku.

mLinia Podczas przerwy bank nie ma wglądu w dane klienta związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie da się zrealizować żadnej operacji.

Przerwa dla klientów z obszaru MSP i Korporacje

W godzinach 02:00 – 08:15 nie będą działały także karty dla klientów obsługiwanych w ramach MSP i korporacje. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 02:00 – 10:30. Pozostałe kanały dostępu, w tym mBank CompanyNet będą działały bez zmian.

Jak klienci banku mogą się przygotować? Bank prosi klientów o to, by wszystkie ważne przelewy zlecić wcześniej. Jeśli ktoś ma plany na weekend, najlepiej wypłać gotówkę wcześniej.  

ZOBACZ: Chaos w galeriach handlowych. Lockdown w Polsce.

Super Raport 18.03 (Goście: Radosław Sikorski - eurodeputowany, PO oraz dr Michał Sutkowski - lekarz) Sedno Sprawy: Michał Wójcik
Sonda
Czy posiadasz w banku konto oszczędnościowe?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze