Biedronka na  Dzień Dziecka

i

Autor: shutterstock

Nowa promocja

Biedronka kusi promocjami. Mięso za pół ceny, kawa i soki za darmo!

2023-09-09 6:02

Nie przepłacaj i zrób dobre zakupy w Biedronce. W sklepach sieci znajdziemy masę doskonałych promocji. Tanie mięso, wędliny, jajka - to tylko niektóre z nich. Ile zapłacimy za winogrona czy gruszki? Ile kosztuje mięso mielone czy szynka? Czy dostaniemy coś gratis?

Promocje w Biedronce - co kupimy taniej?

W sklepach Biedronki dzięki promocjom zaoszczędzimy sporo pieniędzy. A dodatkowo możemy zyskać naklejki, które wymienimy na maskotki gangu Mocniaków. Mięso mielone z łopatki wieprzowej kupimy za 6,99 zł/500 g (cena przy zakupie 2 opakowań). W promocji mamy też boczek wieprzowy w cenie 12,99 zł/kg. Tylko w aplikacji Biedronka świeży filet z piersi kurczaka Mega Paka kosztuje jedynie 11,99 zł, to połowa regularnej ceny. Jak zwykle nie brakuje w Biedronce promocji na parówki. Przy zakupie 2 opakowań parówki z szynki Kraina Wędlin kosztują 3,69 zł. Wszystkie wędliny Głodniaki, drugi tańszy produkt kupimy 60 proc. taniej. Przysmaki możemy dowolnie mieszać. W super cenie jest szynka klasyczna – 2,49 zł/100 g i pstrąg wędzony patroszony – 3,59 zł/100 g.

Biedronka – mega promocje na sery, jogurty i jaja

W promocji  w Biedronce możemy dużo taniej kupić ser pleśniowy Delikate za 3,99 zł ( trzeba wziąć 2 opakowania). W takiej samej promocji za jogurt Fantasia zapłacimy 1,99 zł, a za ser cheddar plastry, 300 g – 6,99 zł. Wszystkie jaja z chowu ściółkowego Moja Kurka są tańsze o 25 proc.

Biedronka - promocje na owoce, warzywa i słodycze

Dużo tańsze w Biedronce są: winogrona - 5,99 zł/kg i cebula -2,99 zł/kg. W promocji są polskie gruszki klapsy – 3,99 zł/kg i ziemniaki 1,49 zł. Przy zakupie 2 dowolnych sztuk za pastę Wawrzyniec zapłacimy 4,99 zł. W doskonałej cenie jest też ketchup Pudliszki – 3,68 zł. Czekoladę Wedel (różne rodzaje) kupimy za 2,25 zł, a rurki waflowe z kremem Bonitki za 3,49 zł – trzeba kupić dwa opakowania. Wszystkie lody familijne i sorbety Marletto, drugi produkt jest 70 proc. taniej.

Biedronka - co możemy dostać za darmo?

Tylko w sobotę 9 września kawa rozpuszczalna Tchibo Family, 200 g jest w promocji 1+1 gratis. W takiej samej promocji 1 +1 gratis są kolby kukurydzy. Za darmo dostaniemy też wszystkie soki, smoothies i napoje Vital Fresh. Tu mamy promocję 2+1 gratis. Limit dzienny – 6 produktów (maks. 2 gratis) na kartę Moja Biedronka.

QUIZ. Kryzysowe słodycze z dzieciństwa. Pamiętasz te słodkości z PRL-u?

Pytanie 1 z 10
Czekoladopodobne batony miały kolor:
Quiz. Słodycze w PRL-u
Forum Ekonomiczne w Karpaczu 2023 Jerzy Kwieciński Pekao SA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze