zakupy przez internet + Biedronka

i

Autor: Shutterstock zakupy przez internet + Biedronka

E-zakupy w Biedronce

Biedronka ma umowę z chińskim gigantem. E-zakupy mają dotrzeć do 24 godzin

2022-12-14 14:07

Po tym jak w sierpniu Biedronka otworzyła sklep internetowy Biedronka Home, sieć dyskontów chce przyśpieszyć dostawy. Jak informuje serwis wiadomoscihandlowe.pl, dzięki umowie z chińską platformą JD Logistics, przesyłki będą docierać w mniej niż 24 godziny.

E-zakupy w Biedronce i dostawa w mniej niż 24 godziny

Biedronka dzięki umowie z chińską platformą będzie nie tylko mogła nie tylko korzystać z magazynów chińskiej firmy, ale także powierzy jej swój łańcuch dostaw, dzięki czemu klienci, którzy zrobią zakupy online, będą otrzymywać przesyłki w mniej niż 24 godziny. 

- Nasze możliwości kompleksowego łańcucha dostaw i doświadczenie w realizacji wielokanałowej pomogą przyspieszyć transformację biznesu internetowego Biedronki - powiedział cytowany przez wiadomoscihandlowe.pl Zhong Zhang, starszy dyrektor JD Logistics Europe.

Wielu konsumentów chętnie korzysta z tej formy zakupów, bo jest ona znacznie wygodniejsza. Często też w sklepach internetowych można znaleźć produkty, które nie są dostępne stacjonarnie, tak też jest w przypadku sklepu Biedronka Home. Dodatkowo, sieć sklepów Biedronka podpisała niedawno umowę z firmą kurierską InPost, więc obecnie odbieranie paczek jest dla konsumentów bardzo wygodnie.

Biedronka się rozwija

Uwielbiana przez wielu Polaków Biedronka stale się rozwija, a firma Jeronimo Martins może pochwalić się pokaźnym zyskiem. W drugim kwartale br. uzyskano 173 mln euro zysku netto. To aż o 44 mln euro więcej niż w 2021 r. Jeśli chodzi o przychody funkcjonującej na terenie Polski sieci sklepów, przychody znacznie wzrosły, porównując z poprzednim rokiem.

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
Pieniądze to nie wszystko Marcin Wiącek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze