Biedronka

i

Autor: mat. pras. BIEDRONKA

Biedronka - promocje od 23.11. Ziemniaki 60 groszy, soki gratis, DARMOWY ekspres do kawy [GALERIA]

2020-11-23 6:32

Nowy tydzień to nowe promocje w Biedronce. Od poniedziałku 23.11. w sklepach sieci możemy kupić wyjątkowo dużo produktów w super cenach. Za pół ceny Biedronka sprzedaje udka i podudzia z kurczaka. Dużo dużo tańsze są sery i ryby. Polskie ziemniaki kupimy już za 60 gr/kg, zyskamy też dużo na promocji napojów, soków czy kawy. Tylko w piątek 27.11 ekspres do kawy Delta będzie za darmo!

Biedronka rozpoczyna ostatni tydzień listopada tydzień niesamowitymi promocjami. Za połowę ceny kupimy świeże udka i podudzia z kurczaka – tylko za 3,75 zł/kg. Sieć promuje też soczystego świeżego ananasa – 1,99 zł za kg i borówkę amerykańską. Opakowanie 300 g owocu kosztuje 10,99 zł. Amatorzy frytek mogą kupić dużo taniej swoje przysmaki. Drugie opakowanie jest aż 70 proc. tańsze. Warto też kupić polskie ziemniaki, opakowanie 5 kg jest w cenie 2,99 zł. W promocji mamy też ser żółte, pleśniowe i mascarpone czy ryby - mrożone, wędzone i w puszkach. Już na święta możemy kupić Mikołaje w czekoladzie – 0,95 zł za sztukę. Przypominamy, że odbiór fajniaków trwa do 5.12 lub do wyczerpania się zapasów.

ZOBACZ TEŻ: Nowe emerytury od 1 grudnia 2020! ZUS zawiesza i wstrzymuje wypłaty rent i emeryturSprawdź w galerii, co warto kupić w Biedronce

Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej, zachowaniu dystansu i częstej dezynfekcji rąk. Limit osób mogących przebywać w sklepie wynosi 5 osób na jedną kasę. Biedronka by skuteczniej walczyć z koronawirusem i zmniejszyć kolejki wydłużyła godziny pracy swoich sklepów, kilkaset Biedronek w całej Polsce pracuje całodobowo. Oprócz punktów otwartych całodobowo, ponad 2350 sklepów jest czynnych co najmniej do godz. 23:30.

NAGRADZAMY NAJLEPSZYCH - ZŁOTY LAUR SUPER BIZNESU 2020

Masło za darmo w Lidlu. Nowa promocja!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze