Biedronka

i

Autor: Flickr/zdjęcie poglądowe

Handel

Biedronka ogłosiła limity zakupów! Maksymalnie 10 produktów. Jest jeden wyjątek

2023-06-01 14:34

Od 1 czerwca Biedronka kusi doskonałymi ofertami na weekend. na weekend. Jak zawsze dzięki promocjom zostanie nam sporo pieniędzy w domowym budżecie. Niektóre produkty są za połowę ceny, są też takie, które dostaniemy za darmo. Trzeba tylko uważać na limity promocji.

Promocje w Biedronce – limit 10 produktów

Tylko dziś 1 czerwca mamy super promocję na Dzień Dziecka. Tego dnia lody Marletto na patyku, w rożku, w kubeczku, sandwicze lub tubki są w promocji 1+1 gratis. Na kartę Moja Biedronka lub korzystając z aplikacji Biedronka możemy kupić 10 produktów ( max. 5 gratis). Przy zakupie dwóch produktów (w ramach jednej transakcji) - otrzymamy rabat o wartości najtańszego produktu. Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane produkty promocyjne. Produkty będą dostępne do wyczerpania zapasów. Asortyment może się różnić w zależności od sklepu. Lista produktów objętych promocją dostępna na www.biedronka.pl.

 Ważne! Promocja nie dotyczy opakowań zbiorczych z lodami czyli wielopaków.

Promocje w Biedronce – limit na masło i kabanosy

Z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka w promocji za masło Ekstra Polskie Mlekovita zapłacimy tylko 3,45 zł pod warunkiem, że kupimy 3 sztuki. Limit dzienny – 6 opakowań na kartę. Cena regularna to 6,49 zł. Taki sam limit dzienny dotyczy zakupu wszystkich paczkowanych kabanosów Tarczyński. W promocji z kartą Moja Biedronka możemy kupić drugi, dowolny produkt za 1 zł. Maksymalny limit to 3 produkty za złotówkę.

Sonda
Czy robisz zakupy w Biedronce?
Pieniądze to nie wszystko Paweł Wojciechowski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze