Biedronka

i

Autor: Archiwum Biedronka

Prezent pod choinkę

Biedronka rozdaje 1000 złotych na święta! Kiedy wypłata pieniędzy?

2022-12-06 10:29

Biedronka w tym roku zadbała o swoich pracowników. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dostaną specjalne rabaty w wysokości do 1000 zł w formie voucherów do wykorzystania w sklepach sieci. Akcja rusza 6 grudnia. To uznanie ich nadzwyczajnego wysiłku w tym wymagającym roku. Biedronka przeznaczyła na ten cel około 70 milionów złotych.

Biedronka rozdaje 1000 zł na Boże Narodzenie

Prawie 70 tys. pracowników sieci Biedronka w sklepach, centrach dystrybucyjnych oraz biurach otrzyma od 6 grudnia 2022. specjalne rabaty w wysokości do 1000 zł w formie voucherów do wykorzystania w sklepach sieci Vouchery otrzymają również załogi sklepów agencyjnych oraz wybrani współpracownicy, w tym m.in. pracownicy agencji ochrony. 

- Mijający rok był dla nas wszystkich bardzo trudny, jako firma mamy wiele powodów do dumy, podjęliśmy także mądre decyzje w związku z trwającym kryzysem gospodarczym. Te wszystkie osiągnięcia nie byłyby możliwe bez zespołu Biedronki, który każdego dnia dokładał wszelkich starań. W uznaniu wyjątkowego wysiłku zarząd zdecydował o przyznaniu voucherów w ramach uznania profesjonalizmu i osiągniętych wyników – przekazał Luis Araujo, dyrektor generalny sieci Biedronka.

Biedronka zadbała o pracowników za 70 mln zł

Pracownicy na stanowiskach niemenedżerskich i wybrani współpracownicy otrzymają od 6 grudnia br. specjalne vouchery do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci Biedronka. Vouchery mogą być wykorzystane do końca stycznia 2023. Kwota świątecznych rabatów w postaci voucherów wyniesie około 70 mln zł, które Biedronka finansuje ze środków własnych. Wcześniej pracownicy sieci otrzymali zasilenie finansowe w postaci e-kodów oraz paczki świąteczne. Tym samym z okazji świąt sieć Biedronka przeznaczyła łącznie 150 mln zł na rzecz swoich pracowników.

Dodatkowo, we wrześniu br. ponad 55 tys. pracowników sieci Biedronka otrzymało Dodatkową Nagrodę Specjalną w wysokości 1500 zł brutto za zaangażowanie w osiągnięcie zakładanego wyniku za pierwsze osiem miesięcy 2022 roku.

Sonda
Ile zamierzasz wydać na święta?
Tańczące z promocjami 01.12.2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze