Promocje w Biedronce

Prezenty na Mikołajki dla dzieci w niskich cenach! Hitowe promocje Biedronki

2022-12-05 12:50

Mikołajki obchodzimy co roku 6 grudnia. Czasu na zakup upominków zostało niewiele. Trzeba jak najszybciej udać się do sklepu. Warto swoje kroki skierować do Biedronki. We wszystkich sklepach sieci mamy duży wybór zabawek i książek. A na dodatek możemy skorzystać z mega promocji i kupić je za połowę ceny. Sprawdź, co trzeba zrobić.

Mikołajki 2022 - mega promocje na prezenty w Biedronce

Po prezenty na Mikołajki warto wybrać się do Biedronki. Od poniedziałku 5. grudnia czeka na klientów sieci mega promocja. Przy zakupie 2 zabawek lub książek z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka, drugi tańszy produkt kupimy 50 proc. taniej. Rabat zostanie naliczony przy kasie. Zakupy muszą być na jednym paragonie. Limit dzienny 3 produkty objęte rabatem na kartę Moja Biedronka. Promocja dotyczy zakupu 2 produktów lub ich wielokrotności. Możemy je dowolnie mieszać i sporo zaoszczędzić w domowym budżecie. Uwaga! - zabawki i książki zakupione w ramach tej promocji nie podlegają zwrotowi. Akcja potrwa do 7 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Z promocji wyłączone są:

* klocki Lego

* książki i zabawki Gang Bystrzaków, Gang Swojaków

* książki kucharskie

Dodatkowo w Biedronce możemy skorzystać z promocji na słodkości ze świątecznej linii Magnetic. Przy zakupie dwóch dowolnych produktów, za tańszy zapłacimy 50 proc. taniej.

Zobacz w galerii zabawkowe hity w Biedronce

Sonda
Czy lubisz obchodzić Mikołajki?
Tańczące z promocjami 01.12.2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze