Biedronka

i

Autor: Archiwum Biedronka

Prezenty na Święta

Biedronka rozdaje miliony złotych. Zobacz, kto je może dostać

2022-11-15 18:59

Paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci oraz zasilenia e-kodów pracowniczych to tradycyjne pakiety świąteczne, które sieć Biedronka przekazuje swoim pracownikom przed Świętami Bożego Narodzenia. W tym roku firma przeznaczy na nie prawie 80 mln złotych.

 Biedronka rozdaje prezenty na Boże Narodzenie

W tym roku Biedronka przygotowała ok.81 tysięcy paczek dla pracowników i 78 tysięcy paczek dla dzieci. Sieć Biedronka oferuje swoim pracownikom ponad 20 programów socjalnych i benefitów, opartych na 3 filarach: Zdrowie, Rodzina i Edukacja. Do jednych z atrakcyjniejszych należą tradycyjne benefity w okresie przedświątecznym. Pakiet świąteczny składa się z paczki świątecznej dla pracownika i jego dzieci. Firma przygotowuje 4 rodzaje paczek dla dzieci w zależności od wieku. Oprócz paczek, w ramach pakietu świątecznego, pracownicy sieci  otrzymują e-kody pracownicze, którymi mogą zapłacić za zakupy w Biedronce lub Hebe. Kwoty zasileń poszczególnych e-kodów różnią się w zależności od progu dochodowego.

 Biedronka - paczki dla dorosłych i dzieci na Święta

Pracownicy Biedronki w swoich paczkach znajdą elegancki zestaw galanterii skórzanej, w skład którego wchodzą 2 portfele – damski i męski, etui na karty i drobne oraz parasolkę, słodycze, kawę i kolekcję herbat. Najmłodsi (0-2 lata) otrzymają 3 zabawki edukacyjne: kolorowy Traktor Farmer z 5 dźwiękowymi zwierzątkami, drewniany stolik muzyczny Confetti z instrumentami oraz 6 foremek i wałek do zabawy z ciastoliną.

W paczce dla nieco starszych dzieci (3-6 lat) znajduje się Wesoła Żabka Froggy, która zachęca do wykonywania zadań ruchowych, Wieża z klocków, gra planszowa Jaś i Małgosia oraz Bingo Psi Patrol, a także słodycze. Kolejna grupa wiekowa (7-10) w swojej paczce znajdzie głośnik bezprzewodowy, grę magnetyczną statki, grę Punto oraz zestaw słodyczy.

Dla nastolatków (11-18 lat) Biedronka przygotowała smartwatche firmy TelForceOne, grę towarzyską Sherlock, świąteczne skarpetki, grę karcianą Dokończ zdanie oraz słodycze.

Wielki Świąteczny Quiz Biedronki

W tym roku Biedronka zaplanowała również dla pracowników specjalne, przedświąteczne atrakcje, które stworzą szansę na wygranie dodatkowych nagród pieniężnych oraz rzeczowych. W grudniu odbędzie się Wielki Świąteczny Quiz Biedronki, który na żywo on-line poprowadzi Krzysztof Ibisz i Zygmunt Chajzer, w trakcie którego będzie można wygrać e-kody na zakupy w Biedronce o wartości 1000 zł oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Przez cały okres przedświąteczny od 28 listopada do 24 grudnia będzie również działała specjalna strona dla pracowników z konkursami online, w których do wygrania będzie ponad 160 nagród rzeczowych oraz e-kodów na zakupy do Biedronki.

Sonda
Rozdajesz prezenty na Boże Narodzenie?
Pieniądze to nie wszystko Artur Soboń

Na rachunkach nie da się zaoszczędzić? Wprost przeciwnie!

Włącz podcast i posłuchaj, jak to zrobić!

Listen to "Oszczędzanie na rachunkach - najlepsze sposoby! [PORACHUNKI OSOBISTE]" on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze