Biedronka

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Biedronka rozdaje piwo za darmo! Zobacz, jak je dostać

2021-03-05 4:21

Sklepy sieci Biedronka przyzwyczaiły nas do niesamowitych promocji. Zakupy w dyskoncie oznaczają spore rabaty, często też możemy wybrane produkty dostać za darmo. W piątek 5 marca oferta Biedronki ucieszy wszystkich miłośników piwa. Fani złocistego napoju mogą dostać za darmo aż 9 piw. Sprawdź, co musisz zrobić

Wielka gratka dla piwoszy. Tylko przez jeden dzień, w piątek 5 marca Biedronka rozdaje 9 piw za darmo. Oferta jest przeznaczona dla posiadaczy karty Moja Biedronka. Aby dostać złocisty trunek zupełnie za darmo trzeba kupić 18 sztuk piwa w butelce Hopfe. W kasie promocyjna cena zostanie naliczona automatycznie, a klient zapłaci tylko za 9 piw. Limit dzienny to 18 produktów – maks. 9 gratis na kartę Moja Biedronka. Rabat 50 proc. zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane produkty promocyjne. Oznacza to, że każde z piw kosztować będzie 1,25 zł. Regularna cena piwa Hopfe wynosi 2,49 zł.

Super promocje w Biedronce od 4.03

i

Autor: BIEDRONKA/MAT. PRASOWE Super promocje w Biedronce od 4.03

WIELKI hit w Pepco na Dzień Kobiet. Elegancka koszula w obłędnej cenie

To nie wszystkie darmowe produkty w Biedronce. Z kartą Moja Biedronka, jeśli kupisz majonez Wyborny, drugi dostaniesz gratis, a przy zakupie dwóch opakowań soków i smoothie trzeci produkt dostaniesz za darmo. No i jeszcze - trzecie opakowanie jajek też dostaniemy za darmo. Te promocje obowiązują w piątek i w sobotę 5 i 6 marca. Warto też kupić w rewelacyjnej cenie parówki wieprzowe – 7,99 zł/kg i filet z piersi kurczaka – 10,99 zł/kg. Do końca tygodnia kartą Moja Biedronka kupimy masło polskie Mlekovita za 3,33 zł i kiełbasę śląską w cenie 9,98 zł/kg. Już bez karty, w promocji są czekoladki Merci – 10,99 zł czy legendarne Ptasie Mleczko – 9,99 zł.

Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
dr Łukasz Jankowski: Najgorsze wspomnienie tego roku? Dwie reanimacje w jednym czasie [Super Raport]
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze