Biedronka

i

Autor: Wikipedia/Artur Andrzej

Biedronka - MEGA promocje. Napoje za DARMO, szynka za 1,50 zł, jabłka za 2 zł [GALERIA]

2021-02-04 9:19

Na weekendowe zakupy warto wybrać się do Biedronki. Od czwartku dyskont kusi nowymi atrakcyjnymi promocjami. Tym razem możemy sporo zaoszczędzić na mięsie, ale nie tylko. W promocji mamy polskie jabłka, deserowe pomarańcze i pomidory. Opłaca się też kupić napoje smakowe, bo mamy okazję dostać je za darmo.

Od czwartku 4.02. zaczynamy nową promocję w Biedronce. I tym razem każdy znajdzie coś atrakcyjnego. Miłośnicy mięsa mogą o połowę taniej kupić łopatkę wieprzową bez kości – 7,99 zł/kg z kartą Moja Biedronka. Już bez karty, ale musimy kupić dwa opakowania, za mięso mielone drobiowe zapłacimy 3,99 zł za opakowanie.

Wielka promocja walentynkowa w Biedronce. Zmysłowa bielizna za 30 zł! [GALERIA]

A tylko w piątek i w sobotę świeże udka lub podudzia z kurczaka będą w cenie 3,75 zł/kg, ale musimy mieć kartę Moja Biedronka. Też tylko w dn. 6 i 7 lutego za olej rzepakowy Wyborny zapłacimy 3,33 zł, ale pod warunkiem, że kupimy 3 opakowania i okażemy kartę Moja Biedronka. W promocji mamy też polskie jabłka – 1,99 zł/kg, pomarańcze – 2,49 zł/kg i pomidory śliwkowe- 2,99 zł/500 g. A jeśli kupimy 4 opakowania napoju smakowe Polaris, dwa kolejne dostaniemy za darmo.

Mega promocja w Biedronce! 12 piw ZA DARMO. Tylko tego dnia

Przypominamy, że przez cały luty robiąc zakupy z kartą Moja Biedronka za minimum 99 zł, odbierzesz voucher na 15 zł na kolejne zakupy. Za zakupy za kwotę co najmniej 69 zł otrzymasz voucher na 5 zł. Z voucherów można skorzystać w ciągu dwóch dni od ich otrzymania.

Zobacz w galerii promocje Biedronki

Biedronka - MEGA promocje. Napoje za DARMO, szynka za 1,50 zł, jabłka za 2 zł
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze