Biologia, czyli analityczne myślenie i ćwiczenie pamięci – Monika Madej dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

i

Autor: YouTube/Akademia Zarządzania i Rozwoju

Biologia, czyli analityczne myślenie i ćwiczenie pamięci – Monika Madej dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

2021-01-25 0:00

– Były to studia, w których nie dość, że trzeba było wykazać się analitycznym myśleniem, to też ogromną pracą pamięciową. Przyswojenie najróżniejszych nazw po łacinie czy cyklów biochemicznych było trudne, ale myślę, że wyćwiczenie pamięci też jest bardzo przydatne potem w życiu – wspomina studiowanie biologii dr Monika Madej, rektor Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, w wypowiedzi dla platformy edukacyjnej AZiR (azir.edu.pl).

Jak zapewnia, chociaż studia te wymagały sporego nakładu pracy, a zajęć było bardzo dużo, ich głównym atutem były liczne zajęcia praktyczne odbywające się w terenie. – Myślę, że ten kierunek będzie zawsze ważny i ciekawy dla osób, które poszukują praw natury, chcą zrozumieć pewne rzeczy i procesy. Sądzę, że jest to bardzo dobry kierunek dla osób, które są ciekawe świata i które chcą wiedzieć po prostu dużo – uważa Monika Madej, absolwentka Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Jak wygląda przyszłość absolwenta studiów biologicznych? O tym również mówi rektor WSEiZ w wypowiedzi dla AZiR:

Akademia Zarządzania i Rozwoju, dostępna pod adresem azir.edu.pl, to innowacyjna platforma łącząca świat nauki ze światem praktyków. Misją AZiR jest wspieranie procesu edukacji i rozszerzanie go o praktyczne wskazówki oraz doświadczenia liderów biznesu i ekspertów. Na platformie znani menedżerowie, naukowcy i osoby będące autorytetami w różnych dziedzinach dzielą się swoimi przemyśleniami, radami i wskazówkami z osobami rozpoczynającymi karierę zawodową lub zastanawiającymi się nad wyborem kierunku studiów. Partnerem strategicznym Akademii Zarządzania i Rozwoju jest Żabka Polska.

Więcej informacji na naszej stronie https://azir.edu.pl/ oraz na Facebooku https://www.facebook.com/AZiR.edu/

Akademia Zarządzania i Rozwoju

i

Autor: Materiały Prasowe
Najnowsze