Black Week 2019 na Allegro

2019-11-22 16:51 MK
Allegro Black week
Autor: Materiały prasowe

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To idealny czas zarówno na zakupy, jak i sprzedaż. Poszukiwacze świątecznych okazji mogą liczyć na promocje Allegro, znane pod postaciami Black Friday oraz Cyber Monday, będą trwały cały tydzień!

Dekoracje, prezenty, zaopatrzenie lodówki – wszystko możemy kupić przez Internet. Jest to najbardziej popularny sposób robienia zakupów, gdyż są wygodne, mają atrakcyjne ceny, bezpłatne dostawy, a do tego klienci mają nieograniczony wybór!

Dłuższy festiwal zakupowy

Już drugi raz Allegro wydłuża czas promocji do tygodnia. Black Week rozpoczyna się 25 listopada, a skończy się 2 grudnia. Na klientów czekają 3 tys. ofert w cenach niższych nawet do 70 proc.! Co godzinę będą pojawiały się nowe oferty. Według badań zleconych przez Allegro co trzeci Polak planuje w tym czasie skorzystać z promocji, z czego ponad połowa respondentów skorzysta właśnie z Allegro. Podczas czarnego tygodnia wielu z nas wyda do ok. 300 zł, a 68 proc. osób już przewiduje wyższy budżet. Każdy produkt dostępny w akcji Black Friday, Black Week i Cyber Monday będzie oznaczony specjalnym czarnym napisem „BLACK WEEK”. Z łatwością tez sprawdzimy jego dostępność w promocyjnej cenie.

Sekcje tematyczne

W ramach festiwalu zakupowego zostały przygotowane obszary tematyczne z atrakcyjnymi ofertami dla ukierunkowanych poszukiwaczy, m.in. dla graczy, sportowców czy moto. Pojawi się sekcja z inspiracjami, która pomoże niezdecydowanym znaleźć coś wyjątkowego.

Końcówka roku to tradycyjnie najgorętszy czas w handlu. Także w Internecie, festiwale zakupowe wokół Black Week, Black Friday, Cyber Monday czy naszego Allegro Smart! Week cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem klientów. To wygodne i opłacalne. Na Allegro mogą wybierać z ponad 130 milionów ofert. Takiej oferty w jednym miejscu nie znajdą nigdzie, w żadnej galerii handlowej – mówi Francois Nuyts, prezes Allegro.

Oferta Black Week 2019

Podczas promocyjnego tygodnia zniżek warto poszukać w dziale z elektroniką. Obniżki obejmą smartfony, głośniki, laptopy, konsole do gier, telewizory, odkurzacze, karty pamięci oraz drobne urządzenia AGD. Jeśli stawiamy na sport, spójrzmy, co ma nam do zaoferowania sekcja o tej nazwie. Rowerek dziecięcy, hulajnoga (również elektroniczna), zegarki sportowe czy sportowa odzież mogą okazać się strzałem w dziesiątkę! A może zestaw patelni i garnków Magdy Gessler? Naczynia kuchenne, koce, meble i lampy znajdziemy w „Wyposażeniu domu”. Na Allegro koneserzy motoryzacji również znajdą coś dla siebie – żarówki, prostowniki, alkomaty, kamerki, oleje, opony czy zestaw kluczy to bardzo użyteczny prezent dla kierowcy. Podczas gdy dzieci najbardziej ucieszy zabawka, klocki Lego lub lalka Barbie, dorośli mogą sprawić sobie na święta nowe kozaki, torebkę, zegarek. Znajdziemy też urządzenia i sprzęty, które pozwolą właściwie zatroszczyć się o wygląd i zdrowie. Nie zapominajmy też o produktach oznaczonych logo Allegro Smart, których dostawa jest bezpłatna! Minimalna wartość zamówienia to 40 zł, więc najlepiej zrobić większe zakupy i cieszyć się wysokiej jakości produktami!

Najnowsze