Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK SZALONE promocje w Biedronce! Lody i mięso za 1 zł, kiełbasa i piwo ZA DARMO

Boże Ciało. Biedronka wydłuża godziny otwarcia w czasie czerwcowego długiego weekendu

2021-06-01 13:58

W czwartek 3 czerwca przypada święto Bożego Ciała. Tego dnia sklepy są zamknięte. W związku z zakazem handlu w poprzedzającą Boże Ciało środę 2 czerwca blisko 2200 sklepów sieci Biedronka będzie czynnych w godzinach od 6:00 do 23:00 lub dłużej. Dzięki wydłużeniu godzin pracy sklepów ruch klientów zostanie rozłożony na dłuższy czas, umożliwiając dokonanie zakupów w bezpieczniejszy sposób

Z wtorku na środę ponad 100 sklepów sieci Biedronka będzie czynnych całą dobę. Blisko 2 200 placówek na terenie całej Polski przyjmie klientów w środę 2 czerwca co najmniej do godziny 23:00. W czwartek 3.06 sklepy sieci Biedronka pozostaną zamknięte. Natomiast w piątek 4 czerwca, aż 50 placówek otworzy się już chwilę po północy.

Czytaj też: Dzień Dziecka 2021. Rewelacyjne promocje w Biedronce. Prezent kupisz już za 5 zł! [GALERIA]

„Biedronka z okazji długiego weekendu szykuje jak zawsze atrakcyjne promocje i wydłuża godziny pracy sklepów. Robimy to, by klienci mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo korzystając ze specjalnie dla nich przygotowanej oferty” – mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Warto pamiętać, że z okazji długiego weekendu Biedronka przygotowała specjalną ofertę dla miłośników złocistego trunku. 1 czerwca - gratis otrzymamy 9 piw Hardmade za zakup 9 butelek tej marki, natomiast kolejnego dnia akcji tj. 2 czerwca możemy dostać za darmo 10 butelek Carlsberga, o ile kupimy ich tyle samo. Maksymalny dzienny limit darmowych piw przypadający na kartę Moja Biedronka wynosi 9 sztuk 1 czerwca oraz 10 sztuk 2 czerwca.

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
IKEA w Szczecinie otwarta. Tłumy przed sklepem. Prezydent przeciął wstęgę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze