Brytyjski miliarder Richard Branson surfuje z nagą modelką [GALERIA]

2017-05-19 15:07

Miliarderzy mają różne zachcianki i pomysły na spędzanie wolnego czasu. Ze swoimi nietypowymi i zapewne kosztownymi rozrywkami nie kryje się brytyjski miliarder Richard Branson, który uprawiał kitesurfin z nagą modelką.

Znany brytyjski miliarder Richard Branson (jego majątek szacowany jest na niemal 5 mld dolarów) lubi szokować. Nie zastanawiał się długo nad sesją fotograficzną z półnagimi modelkami. Jedną z kobiet jest znana modelka Denni Parkinson, która bez żadnych zahamowań w negliżu szalała w wodzie z miliarderem. Co ciekawe, zdjęcia były robione na wyspie Necker, która należy do Bransona.

Nietypowe i wyjątkowo drogie zachcianki miliarderów są dość często realizowane. Należą do nich wyjątkowo drogie jachty, samochody, hotele, a nawet wyspy. Oczywiście na liście zachcianek nie brakuje kosztownych imprez i podróży. Mimo wszystko sesja zdjęciowa z nagimi kobietami podczas kitesurfingu, to chyba dość kontrowersyjne zachowanie bogacza.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze