Cash finansową poduszką bezpieczeństwa

2021-04-23 10:37 Materiał Partnerski
Cash finansową poduszką bezpieczeństwa
Autor: Shutterstock

W dobie pandemii pracownicze benefity w postaci kart sportowych czy świeżych owoców w biurze straciły swoją wartość. Aktualne obostrzenia pandemiczne lub praca zdalna uniemożliwiają ich wykorzystanie. Jak w takim razie na nowo rozbudzić motywację pracowników i zapewnić im poczucie bezpieczeństwa?

Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę i oszczędności na koncie – tak większość z nas rozumie bezpieczeństwo finansowe. Niestety, gdy pojawia się niespodziewany wydatek, nasze oszczędności i wypłata mogą nie wystarczyć. To właśnie dla tych, którzy potrzebują natychmiastowego zastrzyku gotówki, PZU we współpracy z Alior Bankiem stworzył portal Cash – pierwszy w Polsce dodatek pracowniczy online, stanowiący realne wsparcie finansowe.

O platformie Cash

Platforma Cash to nowe źródło pieniędzy dla zatrudnionych na umowę o pracę w firmach uczestniczących w programie. Cała procedura jest niezwykle prosta, zdalna i bez zbędnych formalności, a do tego bezpieczna. Można zaciągnąć pożyczkę do 50 tys. zł, przyznawaną na czas od 3 do 36 miesięcy. Portal jest stale rozwijany. – W niecały rok po starcie Cash dostępny jest dla prawie 325 tys. pracowników w całej Polsce. Już wkrótce umożliwimy im m.in. dostęp do kredytów hipotecznych. Co ważne, środki z Cash można wydawać na dowolny cel – remont auta, wakacje, kurs językowy – mówi Małgorzata Sadurska, członek zarządu PZU.

Wsparcie finansowe dla pracownika

Zaciągnięcie pożyczki w Cash jest łatwe i wygodne – wszystko załatwimy online! Nie potrzeba zaświadczenia o zarobkach (dane te weryfikuje pracodawca, a Biuro Informacji Kredytowej sprawdza naszą wiarygodność i zdolność kredytową). Wystarczy złożyć wniosek, umowa jest podpisywana za pomocą wiadomości SMS, a nawet następnego dnia roboczego pieniądze są już na naszym koncie. Oprocentowanie pożyczek w Cash jest konkurencyjne, a co ważniejsze – stałe. Za pomocą dostępnego w serwisie kalkulatora pożyczkowego ustalimy właściwą kwotę, termin spłaty i wysokość rat, które są automatycznie potrącane z pensji. Musimy jedynie dostarczyć do działu kadr podpisaną zgodę na potrącanie rat kredytu z comiesięcznego wynagrodzenia. W przypadku odejścia lub zwolnienia pracownika z firmy warunki pożyczki pozostaną takie same.

Korzyści dla pracodawcy

Portal Cash jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla pracowników, jak i pracodawców, którym zależy na utrzymaniu motywacji i zadowolenia swoich pracowników, a przy tym realnym wsparciu ich w zakresie bezpieczeństwa finansowego. Wdrożenie i korzystanie z usługi nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami dla firmy. Zespół Cash przygotowuje stronę specjalnie przeznaczoną dla danego pracodawcy, z której następnie korzystają wszyscy zatrudnieni w firmie. Właściciele firm otrzymują wsparcie przy wdrażaniu i serwisowaniu platformy. Zadaniem pracodawcy jest jedynie potwierdzanie warunków zatrudnienia potencjalnego pożyczkobiorcy, potrącania rat z jego wynagrodzenia i raportowania dokonywanych spłat. Portal nie tylko odpowiada na potrzeby pracowników, ale też pomaga chronić przed nadmiernym zadłużaniem. W Cash pożyczkę otrzyma wyłącznie pracownik mający zdolność kredytową i zarobki adekwatne do wnioskowanej kwoty.

Portal Cash jest finansową poduszką bezpieczeństwa dla pracowników, których zaskoczyły nieplanowane wydatki. To także szansa na złapanie oddechu wtych trudnych czasach i zaprzestanie odkładania ważnych spraw na później.

PARTNEREM MATERIAŁU JEST PZU

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze