Centrum Łukasiewicz pomaga polskim innowatorom. Rozmowa z prezesem Piotrem Dardzińskim [WIDEO]

2019-10-08 13:44
Piotr Dardziński. Kongres 590 Rzeszów
Autor: Beata Olejarka

Nazwane na cześć polskiego wynalazcy i twórcy lampy naftowej Centrum Łukasiewicz za cel obrało połączenie światów biznesu i nauki. O tym, jak monetyzowane są rodzime innowacje opowiedział nam dr Piotr Dardziński, prezes Centrum Łukasiewicz podczas Kongresu 590 w Rzeszowie.

- Jesteśmy właściwie wszędzie i możemy pomóc w rozwiązywaniu problemów zarówno z chemią, jak i robotyką. Możemy zająć się mikroelektroniką, jak i nowymi materiałami. Każdy przedsiębiorca, który przyjdzie do nas, będzie przez nas traktowany jako klient, któremu mamy dostarczyć to, czego potrzebuje – mówi "Super Biznesowi" prezes Centrum Łukasiewicz Piotr Dardziński. Więcej w załączonym materiale wideo.

Kongres 590 to forum wymiany idei i doświadczeń polskich specjalistów z zakresu biznesu, nauki, polityki i legislacji. Dyskusje panelistów wytyczą nowe kierunki rozwoju – wspólną koncepcję prac nad wzrostem ekonomicznym i awansem Polski w gospodarczej hierarchii Europy i świata.

ZOBACZ TEŻ: Prezes Żabki zdradza sposób na sukces w handlu [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE