Tę wizytę w McDonalds gdynianka zapamięta na długo

i

Autor: CC0 Public Domain / akiragiulia / Pixabay.com Tę wizytę w McDonalds gdynianka zapamięta na długo

Czy 1 listopada McDonald's będzie otwarty?

2020-10-31 10:44

W tym roku 1 listopada, dzień Wszystkich Świętych wypada w niedzielę, a to nie jest niedziela handlowa. Fani jedzenia z McDonald's zastanawiają się, czy 1 listopada ich ulubiona restauracja będzie czynna. Sprawdziliśmy to dla Was.

Okazuje się, że 1 listopada większość lokali fast-foodowej sieci restauracji McDonald będzie w otwarta, tak jak w każdą zwykłą niedzielę i w takich samych godzinach - niektóre będą pracować nawet do północy. Fani firmowych frytek czy hamburgerów nie będą więc musieli rezygnować ze swoich ulubionych przysmaków. Niestety, w związku z ostatnimi obostrzeniami nałożonymi przez rząd nie można będzie wejść do środka lokalu i zjeść na miejscu wybranych przysmaków.

Przeczytaj także: Czy 1 listopada jest NIEDZIELA HANDLOWA?

Jeśli jednak ktoś zgłodnieje, zawsze może zamówić sobie wybraną pozycję z menu serwowanego w restauracjach fast-foodowej sieci. Zamówienie możemy złożyć na miejscu, w wybranym lokalu McDonalds i jedzenie zabrać ze sobą . Możemy też wybrać inną opcję i zamówić posiłek z dostawą domu do domu przez aplikację - np. przez platformę pyszne.pl czy glovo.pl. Niestety, restauracje McDonald nie przyjmują zamówień telefonicznych. Natomiast zmotoryzowani klienci McDonald mogą skorzystać z usługi McDrive, a podróżni zjeść coś dobrego w restauracjach znajdujących się na dworcach kolejowych, które również w niedzielę 1 listopada będą czynne. We Wszystkich Świętych nie będą natomiast otwarte punkty McDonalda umiejscowione w galeriach czy centrach handlowych.

Dostaliśmy jasny przekaz, zróbcie zakupy na tydzień i nie wychodźcie z domów
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze