Deichmann. Promocje w sklepach. Gigantyczne rabaty na buty, nawet kilkadziesiąt procent!

2020-08-04 12:28 Karolina Januszek
Wyprzedaże w Lublinie. Gdzie najlepsze promocje? Rabaty w sklepach w Lublinie [LISTA]
Autor: pixabay.com/gonghuimin468

Sezon promocji w pełni, mega zniżki w Deichmannie. Eksperci przewidują, że tegoroczne wyprzedaże mogą być wyjątkowo długie i atrakcyjne dla konsumentów. Sklepy bowiem chcą się pozbyć zalegających towarów z magazynów. W popularnych sklepie z butami – Deichmann na klientów czekają gigantyczne wyprzedaże, promocje sięgają nawet 50 proc, a w wybranych sklepach większe, dodatkowo 15 proc. rabatem objęte zostały zakupy online.

Tegoroczne sezonowe wyprzedaże mogą być rekordowe. Sklepy chcą pozbyć się towarów, które nie sprzedały się podczas lockdownu, z tego też powodu rabaty i upusty mogą być wyjątkowo atrakcyjne dla klientów. W popularnych sklepie z butami – Deichmann czeka wiele promocji, a wybrane modele obuwia można kupić nawet kilkadziesiąt procent taniej.

Czytaj także: Tesco ogłasza kolejne grupowe zwolnienia!

Sieć oferuje aktualnie promocje do minus 50 proc. na setki wybranych modeli. To jednak nie wszystko, klienci informują, że w wybranych placówkach rabaty są jeszcze wyższe i osiągają poziom minus 75 proc. Jednak co ważne, aby skorzystać z tak wysokich upustów należy dołączyć do programu „Deichmann Plus”. Jak informuje sieć jego członkowie mogą liczyć na dodatkowe rabaty i wcześniejsze akcje wyprzedażowe. Dodatkowo, klienci, którzy zdecydują się na zakupy przez internet mogą skorzystać z 15 proc. promocji.

Sprawdź również: Promocje Rossmann. Jak aktywować bony zakupowe?

Ruszyła wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych w Siedlcach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze