Klienci Banków Spółdzielczych z Grupy BPS płacą mobilnie

i

Autor: Materiały Prasowe

Dla małych i średnich firm najlepsza oferta w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS

2020-11-06 0:00

Całe spektrum nowoczesnych rozwiązań finansowych, partnerskie relacje, możliwość negocjacji warunków współpracy i pewność, że rozmawiamy z kimś, komu również zależy na rozwoju naszego regionu. To właśnie przedsiębiorcy otrzymują w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS.

Wygrywa lokalność

W niepewnych czasach pandemii wiele osób stawia na lokalne produkty i dostawców z najbliższej okolicy. Również usługi finansowe mamy dostępne tuż obok, w Bankach Spółdzielczych z naszej miejscowości. Kapitał Banków Spółdzielczych jest w 100 proc. polski. Pochodzi od członków spółdzielni będących mieszkańcami regionu, w którym działa bank. Wypracowany zysk wraca do obiegu z korzyścią dla mieszkańców regionu – nie tylko w postaci kredytów na lokalne przedsięwzięcia, ale również jako wsparcie dla społecznych inicjatyw.

Wszystko, czego potrzebują firmy

W Unii Europejskiej Banki Spółdzielcze finansują ponad 30 proc. przedsiębiorstw z sektora MSP. W Polsce ok. 20 proc., bo wielu przedsiębiorców i klientów indywidualnych po prostu nie wie, że Banki Spółdzielcze mają dla nich bardzo atrakcyjną ofertę. A dodatkowo – czego raczej nie spotyka się w innych bankach – można z nimi negocjować warunki współpracy. Ponieważ Banki Spółdzielcze stawiają na partnerskie relacje. Pod względem technologicznym Banki Spółdzielcze z Grupy BPS mają wszystko, co potrzebne jest dzisiaj do szybkiego, bezpiecznego i wygodnego zarządzania kontem bankowym np. przelewy zagraniczne, płatności mobilne i zbliżeniowe, obsługę konta za pomocą smartfona. W Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS dostępna jest również oferta leasingu i faktoringu.

Bank na trudne czasy

W pierwszej fazie pandemii Banki Spółdzielcze zaoferowały swoim klientom firmowych możliwość odroczenia spłat rat kredytowych oraz wnioskowanie o środki z Tarczy Finansowej PFR. Aktualnie przedsiębiorcy mogą skorzystać z tańszych kredytów obrotowych, dzięki dopłatom BGK do oprocentowania. Atrakcyjna jest również oferta gwarancji BGK, dzięki której kredyty są bardziej dostępne. W szczególności linia gwarancyjna FGP, która obejmuje kredyty obrotowe udzielane średnim i dużym kredytobiorcom na zapewnienie płynności finansowej.

Krystyna Polakowska, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej

Jesteśmy jednym z najsilniejszych Banków Spółdzielczych. Za nami udana dekada. Notowaliśmy lepszą od średniej rentowność i zbudowaliśmy solidne kapitały. Zarazem kultywujemy lokalną tradycję. Jesteśmy z klientami na dobre i złe.

Nasz Bank bierze czynny udział w finansowaniu lokalnych przedsiębiorstw, dzięki czemu mają one możliwość rozwoju niejednokrotnie na dużą skalę. Od lat obserwujemy prężne działania sektora MŚP, dominującego na naszym macierzystym terenie. Wieloletnia współpraca z firmami jest dla nas ogromnym sukcesem i dumą. Działając lokalnie znamy swoich klientów, a także ich oczekiwania w stosunku do nas.

Współpracujemy z firmami z branży produkcyjnej, transportowej, deweloperskiej, wszelkiego rodzaju usługami i wiele innych. Dla samorządów i przedsiębiorców jesteśmy bankiem pierwszego wyboru. Wspieramy działanie firm poprzez ciągłe badanie lokalnego rynku – na tej podstawie analizujemy  ich, szczególnie teraz, w tym wyjątkowym dla nas wszystkich czasie.

Stale rozwijamy paletę produktów o nowe technologie i rozwiązania. W swojej ofercie posiadamy, oprócz podstawowych produktów, dodatkowe takie jak PPK, leasing, ubezpieczenia i wiele innych.

Sektor Banków Spółdzielczych przechowuje 30 proc. środków jednostek samorządu terytorialnego oraz odpowiada za 40 proc. ich finansowania. Obsługuje 20 proc. MŚP. Wspieramy małe ojczyzny i czerpiemy z ich rozwoju. Istotna jest rozległa sieć placówek i bankomatów, docieramy z usługami i edukacją ekonomiczną w najdalsze zakątki kraju. Tkanka ekonomiczno-społeczna, którą tworzą samorządy, Banki Spółdzielcze oraz MŚP to ewenement w doświadczonej transformacją Europie Środkowo-Wschodniej.

Klienci Banków Spółdzielczych z Grupy BPS płacą mobilnie

i

Autor: Materiały Prasowe
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze