Dlaczego warto zostać programistą. Rozmowa z Piotrem Mazurem wiceprezesem SDA [WIDEO]

2019-10-09 15:12 oprac. AG
Piotr Mazur. Kongres 590 Rzeszów
Autor: Beata Olejarka

Programiści mogą zarabiać krocie. Jak zdobyć taki zawód i gdzie szukać zatrudnienia na terenie Polski, ale i poza naszymi granicami. Rozmowa z Piotrem Mazurem wiceprezesem SDA podczas Kongresu 590 w Jasionce pod Rzeszowem.

Kongres 590 w Rzeszowie to przede wszystkim setki ciekawych rozmów na tematy biznesowe. Jednym z gości kongresu był Piotr Mazur wiceprezes SDA, który podczas rozmowy z "Super Biznesem" jasno określił, jak zostać programistą i dlaczego warto postawić na ten właśnie zawód. Wiceprezes SDA opowiedział także o szkoleniach dla programistów i ich pracy w Polsce oraz poza granicami naszego kraju.

Kongres 590 to forum wymiany idei i doświadczeń polskich specjalistów z zakresu biznesu, nauki, polityki i legislacji. Dyskusje panelistów wytyczą nowe kierunki rozwoju – wspólną koncepcję prac nad wzrostem ekonomicznym i awansem Polski w gospodarczej hierarchii Europy i świata.

SDA na swojej stronie internetowej chwali się tym, że jest największą i najszybciej rozwijającą się w Europie firmą szkoleniową kształcącą umiejętności z zakresu nowych technologii, ściśle współpracująca z biznesem, wykorzystująca potencjał oraz pasję swoich klientów, opracowując innowacyjne i kreatywne rozwiązania w kształceniu kadr.

Najnowsze