Kasjer w markecie

i

Autor: Shutterstock

Dodatkowe pieniądze dla pracowników na Wielkanoc! Zobacz, kto dostanie bony na Święta

2021-03-19 13:15

Bony w kwocie do nawet 500 złotych, a także zasilenie kart przedpłaconych – to premie, które mają otrzymać lub już otrzymali pracownicy sieci Lidl, Carrefour i Auchan w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Nowy program pomocy dla rodzin pracowników ogłosiła także Biedronka.

Na zbliżające się święta Wielkanocy Lidl przygotowuje bony dla sporej grupy pracowników. Na to świadczenie sieć sklepów zamierza przeznaczyć do 7 mln złotych - podaje portal wiadomoscihandlowe.pl. Bonusy wielkanocne w kwocie 300 zł trafią do pracowników sieci Lidl Polska, którzy zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę i pracują przynajmniej od pół roku.

Nie ma tutaj znaczenia stanowisko, które zajmują w firmie. Nie oznacza to jednak, że osoby z krótszym stażem nie dostaną bonusu. Jak podaje portal Wiadomości Handlowe, tacy pracownicy otrzymają nagrodę w wysokości 150 zł. Pieniądze zatrudnieni uzyskają za sprawą doładowań kart pracowniczych. Informację o bonusach potwierdziło portalowi biuro prasowe Lidla.

Masło za darmo w Lidlu. Nowa promocja!

Biuro prasowe Carrefour Polska poinformowało, że w tym roku z okazji Wielkanocy wszyscy pracownicy sieci, czyli ponad 12 tysięcy osób w całym kraju, otrzymali bony świąteczne na zakupy. Można je zrealizować w placówkach Carrefour. Jak czytamy, bony w zależności od wysokości otrzymywanego wynagrodzenia, mają wartość 400-500 zł.

Jak podaje portal tvn24.pl Auchan Polska zamiast bonów papierowych wdrożyła karty przedpłacone. Dorota Patejko z Auchan Polska podkreśliła, że każdy pracownik został wyposażony w taką kartę. "Karty zostaną doładowane z okazji Świąt Wielkanocnych. Dokładna kwota zasilenia karty jest uzależniona od sytuacji socjalnej pracownika. Ponadto każdy pracownik może skorzystać z rabatu na zakupy, który mu przysługuje z tytułu zatrudnienia" – wyjaśniła Patejko.

Biedronka ogłosiła nowy program pomocy dla rodziny pracowników sieci. Zgodnie z nim zatrudnieni posiadający rodziny wielodzietne, z minimum czworgiem uczących się dzieci w przedziale wiekowym 0-26 lat, raz w roku będą mogli liczyć na specjalne, dodatkowe zasilenie karty przedpłaconej kwotą nawet do 500 zł.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany